مأموران اورژانس، تابستان جان ۶۰۷ هزار نفر را نجات دادند

خرداد  ۱۴۰۲
ممتاز نیوز : رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور اعلام کرد: در سه ماهه دوم سال ۹۲ بیش از ۶۰۷ هزار و ۱۰۱ ماموریت توسط اورژانس ۱۱۵ در سراسر کشور انجام شده است.

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از فارس ؛ محمدتقی طالبیان گفت: در سراسر کشور ۸۱۸ پایگاه شهری، ۱۲۵۱ پایگاه جاده‌ای و در کل ۲۰۶۹ پایگاه اورژانس ۱۱۵ و بیش از ۱۴ هزار تکنسین فوریتهای پزشکی مشغول خدمت رسانی به مردم می باشند.

وی ادامه داد: طبق این گزارش،در سه ماهه دوم سال جاری، ۴۵۷هزار و ۸۹۰ ماموریت شهری و ۱۳۲هزار و ۴۹۰ماموریت جاده‌ای توسط تکنسین های اورژانس ۱۱۵ صورت گرفت.

طالبیان ادامه داد: تیم های امدادی در مجموع ۶۰۷هزار و ۱۰۱ ماموریت مشتمل بر حوادث ترافیکی و غیرترافیکی، بیماران تنفسی، قلبی و سایر فوریتهای پزشکی را انجام دادند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کشور گفت: نیروهای امدادی اورژانس ۱۱۵ پس از ارائه خدمات پزشکی به مصدومان حوادث و بیماران یاد شده،بیش از ۳۴۱هزار و ۵۲۱ نفر از بیماران و مصدومان را برای دریافت مراقبتهای تخصصی بیشتر به مراکز درمانی منتقل کردند.

طالبیان تصریح کرد: همچنین بیش از ۳۴۱هزار و ۵۲۱ مورد از آسیب دیدگان و بیماران، با اقدام به موقع و تخصصی تیم های اورژانس ۱۱۵ در محل درمان شدند.

health Rss :salamatnews.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *