ماجرای فیلم جنجالی احمدی نژاد +فیلم

از صبح امروز در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی اخباری در خصوص مصاحبه یکی از خبرنگاران بی بی سی با رئیس جمهور دهن به دهن می گردید و در آن بیان می شد که رئیس جمهور در پاسخ به سوال خبرنگار بی بی سی فارسی حرف زشتی را به زبان اورده است.

تابناک: از صبح امروز در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی اخباری در خصوص مصاحبه یکی از خبرنگاران بی بی سی با رئیس جمهور دهن به دهن می گردید و در آن بیان می شد که رئیس جمهور در پاسخ به سوال خبرنگار بی بی سی فارسی حرف زشتی را به زبان اورده است.
خبرنگار بی بی سی هم حین بارگذاری این ویدئو در سایت یوتیوب توضیح داده که من درست متوجه نشدم که رئیس جمهور در خصوص سئوال وی می گوید «آخ..آخ..آخ» یا می گوید «… خوردید».

پس از انتشار این ویدئو موج حمله های ناجوانمردانه به رئیس جمهور شدت گرفت، ادبیات خاص احمدی نژاد در سال های اخیر هم باعث شد تا تصور شود که وی واقعا چنین عبارتی را به کار برده است.

با این حال ساعاتی پس از انتشار این فیلم فیلم دیگری از دوربینی نزدیک تر منتشر شد که درآن احمدی نژاد در پاسخ به این سوال خبرنگار در خصوص اینکه «در مجلس گفته اند که چرا ۱۶۰ نفر را با خود برده اید؟» می گوید: «چند نفر؟… اوه اوه»

 


مجله اینترنتی برترین ها سبک زندگی سلامت دکوراسیون موفقیت کودک

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.