محمد رویانیان از وحید هاشمیان برای همکاری دعوت کرد

به گزارش ایرنا و به نقل از تارنمای رسمی باشگاه پرسپولیس تهران، متن پیام ارسالی ‘محمد رویانیان’ به ‘وحید هاشمیان’ به شرح ذیل است:

شنیدن خبر خداحافظی ات از فوتبال، تداعی کننده روزهای پرافتخاری بود که چه در تیم ملی، چه در تیم های بوندس لیگا و چه در پاس و پرسپولیس بزرگ و پرطرفدار رقم زدی. اینکه در سالروز تولد ۳۶ سالگی ات چنین تصمیمی گرفتی و پس از سال ها افتخارآفرینی از دنیای بازی در مستطیل سبز دل کندی، قطعا برایت سخت و دشوار بوده. برای ما و همه فوتبالدوستان ایرانی و بویژه هواداران پرسپولیس نیز محروم شدن از نمایش های تحسین برانگیز ‘هلی کوپتر ایرانی’ نمی تواند موضوعی ساده و عادی باشد.

برای باشگاه بزرگ پرسپولیس، مایه بسی افتخار است که در سال های اخیر بازیکنی را به خدمت گرفته که سابقه ۱۱ سال حضور متوالی در بوندس لیگای آلمان و سال ها حضور در تیم ملی فوتبال ایران را در کارنامه داشته و با پیراهن شماره ۲۱ پرسپولیس در سال های اخیر ۳۲ بار به میدان رفته و لحظاتی خاطره انگیز و بیاد ماندهی را برای هواداران رقم زده است.

ما به بازیکنانی مثل وحید هاشمیان که نام ایران و پرسپولیس را در میادین بین المللی بارها بلندآوازه کرده اند، می بالیم و وقتی می خوانیم رسانه های ورزشی و پرتیراژ آلمان در اعلام خبر خداحافظی شما به کرات از پرسپولیس به عنوان آخرین تیم باشگاهی ات یاد می کنند، بیش از پیش متوجه این نکته مهم می شویم که در این سال ها چه گوهر گرانقدری را در اختیار داشته ایم.

معتقدم وحید هاشمیان به واسطه صبوری، استقامت، سال ها سخت کوشی و حس مبارزه طلبی اش توانست به عالی ترین سطوح در فوتبال ایران، آسیا و آلمان دست یابد.

مهم تر از همه این است که هاشمیان در همه این سال ها ثابت کرد یکی از حرفه ای ترین، منظم ترین و متین ترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران بوده که تا ابد نامش به عنوان ستاره ای پرافتخار و بدون حاشیه در فوتبال ایران جاودان خواهد بود.

بدینوسیله وظیفه خود دانسته مراتب قدردانی و تشکر خالصانه خودم و مجموعه مدیران و معاونان باشگاه پرسپولیس را به جنابعالی اعلام کرده و از طرف هواداران پرسپولیس نیز به شما بگویم که دوستت داریم و به حضور دو ساله ات در تیم فوتبال پرسپولیس می بالیم و هرگز فراموشت نخواهیم کرد.

خداحافظی ات از دنیای مستطیل سبز را بهانه ای می دانیم برای آغاز همکاری های جدید.

از شما که با داشتن مدرک مربیگری ‘یوفا’ و تجربیات گرانبها به سرمایه ای برای فوتبال ایران تبدیل شده اید، دعوت می کنیم در هر زمینه ای که می توانید به همکاری خود با باشگاه پرسپولیس ادامه دهید.

در مقطع فعلی و با توجه به مشخص شدن کادر فنی تیم بزرگسالان پرسپولیس، مایه مسرت خواهد بود که در صورت تمایل در ساماندهی تیم های پایه و یک برنامه ریزی اصولی برای کار زیربنایی، برنامه های خود را برای راه اندازی آکادمی فوتبال پرسپولیس و نظارت آموزشی بر تیم های پایه به ما ارایه کرده و آن را عملیاتی کنید.

همچنین بسیار مایل هستم از تجربیات جنابعالی به عنوان مشاور عالی خود در امور فنی و فوتبالی بهره مند شوم.

تقدیر از شما در بازی امشب پرسپولیس مقابل فجر شهید سپاسی شیراز و برگزاری یک بازی خداحافظی ویژه نیز کمترین اقدامی خواهد بود که در دستور کار برنامه های باشگاه پرسپولیس قرار گرفته است.

ورزشی. ** ۹۱۱۸ ** ۱۵۸۹

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر ۸۰۲۴۵۳۲۲


ایرنا: خبرگزاری جمهوری اسلامی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ