مراحل انصراف از امتیاز مسکن مهر اعلام شد

گردآوری توسط گروه عمران ممتازنیوز

http://www.bananews.ir/شرکت عمران شهر تازه پردیس مراحل انصراف از امتیاز مسکن مهر را اعلام کرد.

به گزارش ممتاز (BanaNews.ir) شرکت عمران شهر تازه با اعلام مراحل انصراف متقاضیان مسکن مهر پردیس مدارک مورد نیاز جهت این اقدام را اعلام کرد.

متقاضیان انصراف از ثبت‌نام مسکن مهر پردیس، ابتدا باید به سوله‌های مسکن مهر مستقر در خیابان فروردین جنوبی واحد انصراف و پس از آن به دبیرخانه مستقر در سوله‌های مسکن مهر و واحدحقوقی واقع در طبقه دوم شرکت عمران مستقر در خیابان فروردین شمالی مراجعه کنند.

طبق اعلام این شرکت، مراجعان باید به واحد امور مالی شرکت عمران شهر تازه پردیس مستقر در شرکت عمران برای ارائه مدارک اقدام کنند.

مدارک مورد نیاز جهت انصراف از امتیاز مسکن مهر

مدارک مورد نیاز برای انصراف از امتیاز مسکن مهر، کپی شناسنامه تمام صفحات و کارت ملی پشت و رو به‌همراه اصل مدارک ارائه شود.

از دیگر مدارک لازم، صورتحساب بانکی از افتتاح حساب تا تاریخ انصراف از کلیه شعب بانک مسکن است. همچنین اصل و کپی از فیش‌های واریزی تعهدنامه محضری باید ارائه شود.

طبق تاکید شرکت عمران شهر تازه پردیس در صورت نداشتن فیش‌های واریزی به هر سببی باید متقاضیان سندی دال بر اینکه مبلغ مورد نظر توسط آن‌ها واریز شده تهیه و به واحد مالی شرکت عمران پردیس ارائه کنند.

بر اساس اعلام شرکت عمران شهر تازه پردیس در صورت نقص پرونده به هر سبب تقاضای انصراف متقاضیان انجام نمی‌شود.

بنانیوز – ممتاز، خبرها صنعت ساختمان کشور، عمران – معماری – شهرسازی
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. DAIYE گفت:

    اگر عضوی از مسکن مهر انصراف دهد وبعد دو سال مجددا از طریق سامانه ثبت نام کند وبا پیدا شدن یکنفر جایگزین می تواند به عضویت مجدد تعاونی در بییاید یا نه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ