مراسم خاکسپاری زنده یاد عسل بدیعی، بعد از ایام نوروز برگزار خواهد شد

ممتازنیوز:

IMAGE635004254537206881

عسل بدیعی بازیگر سینما و تلویزیون روز دوشنبه به دلیل ایست قلبی در بیمارستان لقمان دار فانی را وداع گفت. این بازیگر جوان در زمان حیاتش اعضای بدنش را اهدا کرده بود.

مهدی احمدی تهیه‌کننده باسابقه سینمای ایران گفت: «متاسفانه عسل بدیعی بازیگر جوان سینما و تلویزیون که بر اثر مسمومیت دارویی از روز گذشته در بیمارستان لقمان بستری شده بود، دقایقی پیش در بیمارستان لقمان به دلیل ایست قلبی جان به جان‌آفرین تسلیم کرد.»

وی در ادامه گفت: «ایشان در زمان حیات‌شان اعضای بدنشان را اهدا کرده بودند که کارهای مربوط به اهدای اعضاء ایشان در حال انجام است.»

احمدی درباره مراسم خاکسپاری زنده‌یاد بدیعی گفت: «هنوز مراسم خاکسپاری قطعی نیست، اما احتمالا روز ۱۵ فروردین‌ماه و پس از تعطیلات خواهد بود.»

عسل بدیعی متولد سال ۱۳۵۶ در تهران بود و از سال ۷۵ با بازی در «بودن یا نبودن» ساخته کیانوش عیاری فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کرد. او که روز گذشته به دلیل مسمومیت دارویی در بیمارستان لقمان بستری شده بود، دچار مرگ مغزی شد.

فارس


اخبار ایران

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. حمید رضا فرجی گفت:

    خدابیامرزتش واقعآ از شنیدن این خبر ناراحت شدم خواستار صبر وتحمل از خداوند برای خانواده آن مرحومه هستم.در ضمن اون با این کاری که کرد از بین ما نرفته و بین ما هست چون جون وسلامتی چند نفر رو بهشون برگرداندوچند خانواده رو خوشحال کرد.خواهشآ بجای گریه فقط برایش قرآن بخوانید.منو در غم خودتون شریک بدونید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ