“مناظره” دیگری در راه است/ جزئیات برنامه با اجرای مرتضی حیدری

آذر ۱۴۰۰

حیدری در پایان از مشخص نبودن مهمانان و موضوع اولین برنامه “مناظره” سخن گفت و بیان کرد: در این برنامه تلاش ما این است که همه دیدگاه های موجود در جامعه دربارهٔ موضوع مطرح‌شده را بیان کنیم.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ؛ مرتضی حیدری از اجرای برنامه “مناظره” در موضوعات مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و … در روزهای جمعه با در نظر گرفتن خط قرمزهای باز در آن خبر داد.

مرتضی حیدری مجری تلویزیون که با اجرای مناظره‌های انتخاباتی و گفتگوهایش با محمود احمدی‌نژاد رئیس دولت نهم و دهم معروف است، از آغاز برنامه‌ای با نام “مناظره” خبر داد و گفت: این برنامه که قرار است هر عصر جمعه به صورت زنده از شبکه یک سیما پخش شود، مناظره‌ای دربارهٔ موضوعات روز جامعه در حوزه های مختلف سیاست، اقتصاد و اجتماع خواهد بود.

وی ادامه داد: هر برنامه به صورت موردی به یکی از این موضوعات اختصاص خواهد یافت و تلاش ما این است که در برنامه همه کسانیکه در حوزه موردنظر صاحب‌نظر یا ذی نفع می باشند مثل نمایندگان صنوف مختلف، دولت، دستگاه های اجرایی، رسانه ها و … شرکت کنند و حتی قرار است قشرهایی از مردم در استودیو برنامه حضور داشته باشند.

این مجری تلویزیون دربارهٔ اینکه این برنامه چقدر مشی مناظره‌ای و چالشی خواهد داشت؟ اظهار کرد: این برنامه هم اسمش و هم رسمش مناظره خواهد بود و تلاش ما این است که با خط قرمزهای باز برنامه را پیش ببریم. تعداد اشخاص حاضر در مناظره بستگی به موضوع برنامه دارد و متغیر خواهد بود و برنامه به شکل مستقیم پخش خواهد شد.

حیدری در پایان از مشخص نبودن مهمانان و موضوع اولین برنامه “مناظره” سخن گفت و بیان کرد: در این برنامه تلاش ما این است که همه دیدگاه های موجود در جامعه دربارهٔ موضوع مطرح‌شده را بیان کنیم.

برنامه “مناظره” یک ویژه‌برنامه به سفارش معاونت سیماست که زیرنظر مستقیم مهدی فرجی مدیر شبکه یک سیما ساخته و پخش می‌شود و احتمالا جمعه ۱۸ مرداد اولین برنامه آن روی آنتن خواهد رفت.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ