مهلت تازه به اقشار مرفه برای دریافت یارانه فاز دوم هدفمندی

سازمان هدفمندسازی یارانه ها در این اطلاعیه اعلام کرده است: این سازمان در چارچوب اجرای گام دوم قانون هدفمند کردن یارانه ها، ضمن ارسال پیامک از طریق شماره اختصاصی ۳۰۰۰۲۵ به تعدادی از سرپرستان خانوارها ، از آنان برای انصراف از دریافت یارانه دعوت کرده است.

ضروری است همه کسانی که پیامک سازمان برای آنها ارسال شده و همچنین کسانی که مبلغ مابه التفاوت فاز اول و دوم (۲۸۰۰۰ تومان) قانون هدفمند کردن یارانه ها برای آنها واریز نشده است تا دوازدهم اردیبهشت ماه الزاما به سامانه www.refahi.ir مراجعه کنند و از طریق کلید “انصراف/ عدم انصراف”، یکی از چهارگزینه موجود در آن را انتخاب کنند.
 

براساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه‌ها، مراجعه نکردن فرد به این سامانه تا ۱۲ اردیبهشت ماه، به منزله انصراف از دریافت یارانه تلقی خواهد شد.
 

پیش از این، بهروز مرادی مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه ها با دفاع از درست بودن ۹۵ درصد پیامک های ارسالی انصراف از دریافت یارانه ها به شهروندان، گفته بود: درصورت مراجعه مردم به سایت سازمان و تایید در خواست آنها، پیامک می زنیم که در مورد آنها اشتباه کرده بودیم.

وی همچنین پرداخت ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی به همه افراد جامعه را مورد اشاره قرار داده بود و با بیان اینکه به هیچ وجه این یارانه قطع نشده است، از ارسال پیامک برای ۵ درصد از کل افراد کشور برای عدم دریافت یارانه فاز دوم خبر داده و افزوده بود: به صورت کلی برای ۵۰۰ هزار خانوار از ۲۲ میلیون و ۷ هزار خانوار یارانه بگیر، پیامک انصراف از یارانه ارسال شده بود.
 

مرادی با تاکید بر اینکه شناسایی مشمولان دریافت یارانه ۲۸ هزار تومانی و همچنین عدم دریافت آن کار سختی نیست، تصریح کرده بود: به صورت کلی این پیامک ها باید برای دهک های ۹ و ۱۰ جامعه ارسال می شد و من می گویم ۹۵ درصد کار ما درست بوده است و برای بررسی اعتراضات نیز مردم می توانند به سامانه مراجعه کنند و ما آماده ایم در صورت تایید اعتراضات پیامک بدهیم که اشتباه کرده ایم.

/۳۱۳۱

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ