مهمانان ویژه در شبکه تهران

جام جم آنلاین: پخش سریال جدید جواد رضویان با نام «مهمانان ویژه» از فردا (شنبه) در شبکه تهران آغاز می‌شود.

شبکه تهران سیما مدتی است که پخش تبلیغات تلویزیونی این سریال را آغاز کرده و قرار است این سریال از فردا- ۲۰ خرداد- در روزهای زوج ساعت ۲۰:۳۰ پخش شود.

تکرار سریال مهمانان ویژه نیز روز بعد از همین شبکه پخش خواهد شد.

سریال تلویزیونی مهمانان ویژه در ۱۴ قسمت ۴۰ دقیقه ای به کارگردانی جواد رضویان و تهیه کنندگی سعید اردکانی ساخته شده و داستان آن درباره مجید کشاورز، استاد جوان و موفق دانشگاه است که به تنهایی در طبقه بالای خانه آقای کیهانی (رییس دانشگاهی که در آن تدریس می کند) زندگی می کند. پریسا دختر کیهانی دانشجوی مجید در دانشگاه است و علاقه ای بین آنها به وجود آمده است. مجید از او خواستگاری می کند. آقای کیهانی از مجید می خواهد که همراه خانواده خود آخر هفته برای مراسم خواستگاری به خانه آنها بروند و مشکلات مجید از همین جا شروع می شود.

علیرضا خمسه (جعفر)، امیرحسین صدیق (مجید)، محسن کیائی (پارسا)، آشا محرابی (سارا)، بیتا سحرخیز (پریسا)، پورانداخت مهین (فخری)، ایمان صفا (سعید)، افشین سنگچاپ (ابراهیم) و داریوش عطارزاده (نادری) در این مجموعه نقش های اصلی را بازی می کنند.

برخی از عوامل سازنده این سریال عبارتند از: محسن کیایی (نویسنده) محمد علیزاده (صدابردار)، امیر معقولی (تصویربردار)، مجید فاضلی (مدیرتولید)، عباس مرادیان (تدوینگر) و رضا خسروی (موسیقی)

شهرک غرب، جاده اقشت (کرج) و… از لوکیشن‌های اصلی این سریال بوده است.(فارس)


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *