موسیقی پاپ سکان‌دار گیشه‌های فجر!

۱۶ام بهمن ،

 دو روز از پیش‌فروش بلیت‌های جشنواره موسیقی فجر می‌گذرد و تنها چیزی که رضایت‌بخش تلقی می‌شود‌، فروش مطلوب بلیت کنسرت‌های پاپ است.

به گزارش خبرنگار بخش موسیقی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، پایگاه اینترنتی «سی‌گذر» از بهمن‌ماه پیش فروش بلیت‌های بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر را به صورت اینترنتی آغاز کرد.

سایتی که به دلایل مسائل فنی و یا ترافیک اینترنتی مخاطب را مدت بسیاری برای خرید بلیت معطل می‌کند. طراحی پلان سانس‌ها در پایگاه اینترنتی، حکایت از تعداد بسیاری صندلی رزرو شده در بخش پاپ دارد.

بیشتر کنسرت‌های پاپ جشنواره‌ی بیست و هشتم بلیت‌هایشان یا رزرو شده و یا فروش رفته‌اند.

این موضوع را تعدادی از نمایندگان فروش بلیت‌های جشنواره نیز در گفت وگو با ایسنا تایید کرده‌اند.

مدیر فروش «موزیک گالری» دربارهٔ‌ی استقبال مخاطبان از بلیت‌های جشنواره گفت: فروش بلیت‌ها در بخش پاپ بسیار بالاست اما در سایر بخش‌های جشنواره بلیت‌ها چندان فروش نمی‌روند و شاید هم سببش این است که گروه‌های مطرحی در سایر بخش‌ها حضور ندارند.

یکی از مسئولان فروش شرکت «پاز» نیز در این‌باره به ایسنا گفت: بلیت‌ کنسرت‌های پاپ جشنواره‌ی بیست و هشتم به سرعت در حال فروش می باشند در حالی که بخش‌های دیگر به هیچ وجه فروش راضی‌کننده‌ای ندارند.

این در حالی است که جشنواره موسیقی فجر فرصتی برای علاقه‌مندان است تا از موسیقی‌های مورد علاقه‌ی خود با بهای بلیت کمتری بهره‌مند شوند.

برای مثال بخشی از کنسرت‌های تالار وحدت با بلیت‌های ۱۵ تا۲۵ هزار تومانی برگزار می‌شوند که در حالت عادی هیچ بلیت کنسرتی با بهای کمتر از ۳۰ هزار تومان برای فروش گذاشته نمی‌شود.

بلیت‌های بخش رقابتی جشنواره نیز تنها ۱۰هزار تومان قیمت دارند که شاید فرصتی برای دانشجویان رشته‌ی موسیقی باشد تا شاهد اجرای هم نسلان خود باشند.

منبع: ایسنا


موسیقی ایرانیان
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *