مکتب حسین علیزاده در شهر قزوین برپا شد

گردآوری توسط گروه موسیقی ممتازنیوز

Targhazvin-2موسیقی – صنم قلی زاده: دور دوم کلاسهای مکتب حسین علیزاده استاد مطرح و بنام موسیقی ایران در شهر قزوین پیگیری شد.

به گزارش خبرنگار موسیقی ، طبق برنامه ریزیهای صورت گرفته دور دوم کلاسهای مکتب حسین علیزاده در شهر قزوین، از تاریخ ۱۳ الی ۱۵ آذر ماه سال جاری برگزار گردید و هنرجویان با حضور در کلاس سعید محمدی با مفاهیم صداسازی و نقش تکنیک در انتقال دانش، احساس و بیان فردی آشنا شده و به گروه نوازی پرداختند، سپس در کلاس آقای ذوالنوری نیز، ریتم مورد بررسی دقیقتر قرار گرفت و مشکلات تکنیکی هنرجویان نیز با اجرای قطعاتی گروهی تحلیل شد.

در ادامه این برنامه کل هنرجویان با گروه بندیهای خاص و از پیش تعیین شده با حضور در کلاس استاد علیزاده با اجرای قطعاتی به ارائه توانایی خود پرداخته و از راهنمایی های جامع و نکات ارزنده ایشان بهره مند شدند. سپس ضمن آموختن قطعاتی تازه از کتاب ده آهنگ برای تار، جلد پنجم(در دست انتشار یافتن) با مدیریت این استاد بنام موسیقی ایران به گروه نوازی پرداختند.

هم زمان با کلاسهای قزوین، بخش گالری کلیپهای منتخب تصویری و فایلهای صوتی کلاسهای آموزشی نیز، از طریق سامانه اینترنتی «مکتب علیزاده» جهت بهره گیری هرچه بیشتر هنرجویان در دسترس مخاطبین قرار گرفت.

 شایان ذکر است که علاقه مندان می توانند با اشتراک در خبرنامه سامانه اینترنتی مکتب علیزاده به آدرسwww.maktab-alizadeh.com از خبرها مختلف مربوط به حسین علیزاده و فعالیتهای مکتب ایشان مطلع شوند.

+ دانلود ویدئویی از این کلاسها

منبع: موسیقی Musiceiranian.ir


موسیقی
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ