میلان ایتالیا به “میلان عرب” تبدیل می‌شود

شیخ‌نشینان متمول قطری قصد دارند ۳۰ درصد سهام باشگاه میلان را با مبلغ ۲۵۰ میلیون یورو خریداری کنند. 

به گزارش ایسنا، روزنامه گاتزتا دلو اسپورت ایتالیا خبر داد که سیلویو برلوسکنی رییس باشگاه میلان قصد دارد به خاطر مشکلات مالی ۳۰ در صد از سهام این باشگاه را به خانواده قطری آل ثانی بفروشد تا با پول آن بازیکنان جدیدی به خدمت بگیرد و تیم را از بحران کنونی نجات دهد. 

به نوشته این روزنامه ایتالیایی خانواده آل ثانی که در حال حاضر مالکیت باشگاه پاری سن ژرمن را بر عهده دارند حاضر هستند برای خرید ۳۰ در صد سهام باشگاه میلان ۲۵۰ میلیون یورو پرداخت کنند. 

این روزنامه ایتالیایی مطلب خود را با این تیتر(میلان عرب) آغاز کرد و در آن عکسی از برلوسکنی را منتشر کرد که چفیه ای با رنگ پیراهن میلان و پرچم کشور قطر را بر سر داشت. 

گاتزتا دلو اسپورت در ادامه نوشت که در نشست برلوسکنی با خانواده متمول قطری از بنای ورزشگاه جدیدی برای میلان و یا بازسازی ورزشگاه سن سیرو هم سخن به میان آمده است. 

میلان با فروش ستاره های خود درفصل نقل وانتقالات تابستانی موافقت کرد اما تاکنون نتوانسته است جانشینان شایسته ای برای آنها پیدا کند. این تیم در فصل جدید رقابت های سری A نتایج بسیار ضعیفی کسب کرده است و با ۷امتیاز در رده نازل یازدهم جدول رده بندی قرار دارد.


Tabnak.IR | تابناک

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *