نادی: تنها به فکر صعود نیستیم، خودمان را ثابت می کنیم!

کاپیتان تیم ملی والیبال گفت: سال آینده می‌خواهیم نشان دهیم نماینده خوبی برای آسیا در لیگ جهانی هستیم و تنها به فکر حضور نیستیم بلکه می‌خواهیم با نمایش بازی‌های خوب، خودمان را ثابت کنیم.

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛ علیرضا نادی پس از راهیابی تیم ملی والیبال کشورمان به مسابقات لیگ جهانی ضمن بیان این مطلب افزود: امروز نیز به مانند بازی گذشته نمایش خوبی مقابل ژاپن داشتیم. ما به خوبی نقاط ضعف و قوت ژاپن را شناخته بودیم و به آنالیز دقیقی که از این تیم به عمل آورده بودیم می دانستیم باید چه بکنیم.

وی ضمن ابراز خوشحالی از اینکه به عنوان کاپتیان تیم ملی والیبال ایران با این تیم جواز حضور در لیگ جهانی را کسب کرده است افزود: بعد از چند سال خدمت به تیم ملی والیبال خوشبختانه امروز به لیگ جهانی صعود کردیم. امروز بهترین روز زندگی ورزشی من است. قطعا در لیگ جهانی هم به صرف حضور شرکت نمی کنیم و می رویم که بازیهای خوبی را به نمایش بگذاریم.

وی آروزی قلبی خود را ادامه حضور خولیو ولاسکو در ایران خواند و گفت: قرارداد ولاسکو با فدراسیون والیبال ایران به اتمام رسیده و فدراسیون باید قراردادی جدید با ایران مربی منعقد کند. من از صمیم قلب امیدوارم و می خواهم که وی در ایران بماند، اعتقاد دارم با حضور ولاسکو می توانیم به موفقیت های خوبی ادامه دهیم چرا که او یک مربی خوب و بین المللی است که با بهترین های دنیا ارتباط دارد و می تواند شرایط برگزاری دیدارهای دوستانه مناسبی را برای تیم ملی فراهم آورد.

نادی همچنین یادآور شد: والیبال ایران در گذشته هم شرایط خوبی داشت اما نمی توانست به قهرمانی آسیا برسد خوشبختانه با حضور ولاسکو به این مهم رسیدیم و به لیگ جهانی صعود کردیم. من بسیار خوشحالم که زیر نظر این مربی کار کرده ام و امیدوارم او در ایران بماند. ما اگر می خواهیم در مسابقات لیگ جهانی هم موفق باشیم باید او را حفظ کنیم.

وی دلیل ماندگاری خود در تیم ملی را تاکتیک پذیری و حرفه ای بودن عنوان کرد و گفت: من هر چه مربی بخواهد انجام می دهم. در این مدت لطف خدا شامل حال من شده و مردم هم همیشه به من و دیگر بازیکنان کمک کرده اند. همراهی آنهاست که ما را به رو به جلو می برد و یک انگیزه خوب در ملی پوشان والیبال ایجاد کرده. من دوست دارم همچنان در خدمت تیم ملی باشم اما باید ببینیم در آینده چه می شود./آق


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *