نبرد شاملی و سپاهان در صدر جدول لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور

هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان ایران با برتری سپاهان و شهید شاملی کازرون برابر حریفان همراه بود.

نبرد شاملی و سپاهان در صدر جدول لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور

به گزارش ممتاز نیوز، هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان ایران با پیروزی دو تیم مدعی نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و فولاد مبارکه سپاهان اصفهان دنبال شد و صنعت مس کرمان نیز با کسب ۲ امتیاز دیگر در تعقیب این دو تیم باقی ماند.

در نخستین دیدار هفته، تیم صدرنشین جدول یعنی نیروی زمینی شهید شاملی کازرون به مصاف تیم قعرنشین لیگ، پیکان خراسان رفت و با پیروزی ۳۶ بر ۲۵ جایگاه خود در صدر جدول را تثبیت کرد.

در دیگر دیدار هفته یازدهم در یک مصاف جذاب دو تیم سپاهان نوین اصفهان و مس کرمان با یکدیگر دیدار کردند که سپاهان نوین این دیدار را با نتیجه ۲۸ بر ۲۷ واگذار کرد تا با این نتیجه نماینده کرمان جایگاه سوم خود را تثبیت کرده و در تعقیب مدعیان باقی بماند.

همچنین فولاد مبارکه سپاهان اصفهان مقابل رعد پدافند البرز به میدان رفت و با نتیجه ۳۷ بر ۲۹ به پیروزی رسید. سپاهان با یک بازی کم‌تر در جایگاه دوم جدول رده‌بندی قرار گرفته است.

در دیدار دیگر هفته یازدهم، گیتی پسند اصفهان در دیداری خارج از خانه به مصاف نخلستان دشتستان رفت و این دیدار با تساوی ۲۹ – ۲۹ به پایان رسید.

همچنین پرواز هوانیروز اصفهان به دیدار زغال سنگ طبس رفت و با نتیجه ۲۸ بر ۲۶ مغلوب شد.

در آخرین دیدار هفته یازدهم، زاگرس اسلام آباد با نفت و گاز گچساران مصاف کردند و در نهایت نفت و گاز گچساران با نتیجه ۲۸ بر ۲۶ موفق به پیروزی شد.

نتایج کامل دیدارهای هفته یازدهم لیگ برتر هندبال مردان کشور به شرح زیر است:

  • پرواز هوانیروز اصفهان ۲۶- زغال سنگ طبس ۲۸
  • پیکان خراسان ۲۵ – نیروی زمینی شهید شاملی کازرون ۳۶
  • نفت و گاز گچساران ۲۸- زاگرس اسلام‌آباد ۲۶
  • گیتی پسند اصفهان ۲۹ – نخلستان دشتستان ۲۹
  • فولاد مبارکه سپاهان اصفهان ۳۷ – رعد پدافند البرز ۲۹
  • مس کرمان ۲۸ – سپاهان نوین اصفهان ۲۷

با پایان دیدارهای این هفته نیروی زمینی شهید شاملی کازرون صدرنشین ماند و فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با یک بازی کمتر همچنان در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *