نبود برنامه ریزی، مراسم استقبال سرمربی پرتغالی پرسپولیس را تحت الشعاع قرار داد

به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا، ‘مانوئل خوزه’ که پیشتر به عنوان سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران انتخاب شده بود، بامداد سه شنبه در حالی وارد تهران شد که مسوولان باشگاه پرسپولیس نتوانستند مراسم مناسبی برای استقبال از این مربی پرتغالی تدارک ببینند.

حضور ۵۰ هوادار پرسپولیس که از اعضای کانون هواداران باشگاه بوده و پلاکاردهایی جهت استقبال از این مربی در دست داشتند، در برابر در خروجی سالن منتظر سرمربی تیم محبوب خود بودند که انتظار آنان بدون نتیجه به پایان رسید و بیشتر آنان مجبور به ترک فرودگاه شدند.

برخلاف تمامی دفعاتی که مربیان خارجی وارد ایران می شدند، خبرنگاران این بار نتوانستند اجازه ورود به محوطه مشخص شده جهت پوشش خبری ورود خوزه را بدست آورند که این موضوع باعث بروز حاشیه هایی در سالن فرودگاه شد.

این در حالیست که پیشتر خبرنگاران ورزشی جهت پوشش خبری این مراسم درخواست های خود را به مسوولان فرودگاه امام (ره) ارسال کرده بودند.

بی نظمی مراسم استقبال از سرمربی پرتغالی تیم فوتبال پرسپولیس به حدی بود که عکاسان رسانه ها خبری هم که برای پوشش تصویری این مراسم به فرودگاه آمده بودند، دچار مشکلات فراوانی شدند.

در حالی که هنوز وضعیت خروج مانوئل خوزه از سالن فرودگاه برای خبرنگاران حاضر در محل مسجل نشده، گفته می شود که این مربی پرتغالی به دلیل ازدحام جمعیت، توسط مسوولان ذیربط از بخش های دیگر سالن به خارج هدایت شده است.

گفتنی است، تا لحظه ارسال خبر هنوز تعدادی از خبرنگاران و هواداران تیم فوتبال پرسپولیس در سالن فرودگاه به انتظار خروج این مربی پرتغالی به اننتظار نشسته اند.

۹۱۱۸**۱۵۹۷

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر ۸۰۲۱۳۳۷۸


ایرنا: خبرگزاری جمهوری اسلامی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *