نجات معجزه آسای راننده جوان +تصاویر

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

نجات معجزه آسای راننده جوان +تصاویر

ممتازنیوز: با تلاش آتش نشانان، راننده جوانی که بر اثر برخورد شدید با تیرچراغ برق درون خودرو در هم پیچیده گرفتار شده بود، نجات پیدا کرد.

به گزارش ممتازنیوز، به گزارش شهردارآنلاین، در پی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه ۱۲۵ مبنی بر برخورد شدید خودروی سواری با تیر چراغ برق و سقوط آن، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۲۰:۰۵ شب گذشته بلافاصله آتش نشانان ایستگاههای ۲۲، ۳۵ ونجات ۶ را به بزرگراه شهید کاظمی، بلوار شقایق روبروی تره باراعزام نمود.
ید اله مهرپرور رییس ایستگاه ۵۰ که از لحظات اولیه حادثه در محل حضور داشت در این باره گفت: در این حادثه یک دستگاه خودروی سواری به رانندگی مرد جوانی به علت نامعلوم به شدت با تیر بتونی چراغ برق حاشیه بلوار شقایق برخورد کرده و راننده را که به طرز معجزه آسایی زنده مانده بود درون خود گرفتار کرده بود.
وی افزود: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، همزمان با قطع جریان برق و جلوگیری از نشت بنزین خودرو با استفاده از جرثقیل خودروی نجات تیر بتونی را که بر روی خودرو سقوط کرده بود با کمک تجهیزات نجات و وهولماترو برداشته و به کمک مصدوم ۳۰ ساله این حادثه شتافتند و پس از رها سازی، وی راتحویل امدادگران اورژانس دادند.
مهرپرور خاطرنشان کرد: آتش نشانان در پایان با تحویل محل به عوامل راهور، به عملیات خود پایان دادند.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ