نخستین هتل هوشمند ایران افتتاح شد

بینا- هتل مجلل درویشی به عنوان نخستین هتل هوشمند ایران با داشتن سیستم BMSبا حضور جمعی از کارشناسان هتل داری، مدیران هتل های استان خراسان رضوی و معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی عصر امروز افتتاح شد.

به گزارش مهر، هتل مجلل درویشی دارای ۵ ستاره و در رده هتل های ممتاز کشور است. این هتل دارای ۳۰ هزار متر زیربنا، ۲۳۳ اتاق و ۳ هزار متر عرصه است.

علی درویشی سرمایه گذار هتل درویشی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اینکه از چه زمانی این هتل به مرحله سوددهی می رسد، گفت: من به سود این هتل فکر نکرده ام تنها هدفم این بوده است که برای زائران حرم امام رضا(ع) هتلی مجلل و در خور شأن آنها بسازم.

به گفته درویشی این هتل ۱۱٫۵ میلیارد تومان تسهیلات بانکی گرفته است.

علی درویشی سرمایه گذار این هتل از سه سال پیش نقشه هتل مجلل را کشیده بود و هم اکنون نیز برخی از قسمت های این هتل هنوز نیمه تمام است. این هتل دارای چندین اتاق دوبلکس به نام ملل است. همچنین اتاق های پنت هاوس این هتل با قیمت شبی دو میلیون تومان فروخته می شود. ویژگی مهم این اتاق ها داشتن سونای خشک در داخل اتاق و استفاده از تمام امکانات و خدمات هتل است، اما ارزانترین اتاق این هتل نیز به قیمت هر شب ۱۸۵ هزار تومان برای اتاق های یک نفره در نظر گرفته شده است. هتل مجلل درویشی دارای ۵ رستوران با سبک و سیاق معماری متفاوت است همچنین معماری داخلی این بنا از المان های معماری بناهای کشورهای عربی و آسیای شرقی الهام گرفته شده است. هتل درویشی نخستین هتل آنتریوم شرق کشور است به این معنا که در داخل فضای ساختمان فضای باز زیادی وجود دارد.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی در مراسم افتتاح این هتل از سرمایه گذار هتل درویشی خواست تا در فازهای بعدی نمونه ای از این هتل را در شهرهای قم و شیراز نیز بسازد.

RSS

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. محمد گفت:

    تبریک به تمام بچه های مشهد به خاطره این هتل درجه یکشون آرزومه یک شب توی این هتل اسکان داشته باشم مجلل مجلل درجه یک تبریک به بانیانشون

  2. جواد گفت:

    کاش زودتر همچین هتلی زده میشد چون مسافر درجه به دنبال یک هتل درجه هست همین مسلئه روی بازار کسب و کار روی مشهد خیلی تاثر داره ممنون

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *