نصرتی در گفت‌وگو با ایسنا: به ورزشگاه بیایید تا ازبک‌ها هم بترسند!

۲۲ آبان ،

40-34.jpg

مدافع باسابقه تیم ملی فوتبال ایران پیش‌بینی کرد، اگر مردم برای بازی با ازبکستان هم ورزشگاه آزادی را پر کنند، ازبک‌ها همانند کره‌ای‌ها دچار ترس و هراس خواهند شد.

محمد نصرتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پیش از تمرین عصر امروز (دوشنبه) تیم ملی فوتبال اظهار کرد: بازی با ازبکستان حساس‌ترین مسابقه ما در این گروه خواهد بود. امیدوارم بار دیگر مانند بازی با کره جنوبی بتوانیم با حمایت مردم و رسانه‌ها ازبکستان را شکست دهیم. مردم برای بازی با کره جنوبی سنگ همه گذاشته و به خوبی تیم ملی را تشویق کردند. دست تک تک‌شان را می‌بوسم و از آنها می‌خواهم برای بازی با ازبکستان هم ما را تنها نگذارند.

نصرتی ادامه داد: هر بازی شرایط خودش را دارد. وقتی کره‌ای‌ها حضور انبوه تماشاگران را در ورزشگاه آزادی دیدند، واقعا ترسیده بودند. مطمئن هستم اگر مردم چهارشنبه به استادیوم بیایند، ازبک‌ها هم خواهند ترسید.

او درباره حضورش در ترکیب اصلی تیم ملی ایران برای بازی با ازبکستان گفت: همه تلاشم را در تمرین‌ها انجام دادم. بازی کردنم مقابل ازبکستان بستگی به صلاحدید کی‌روش دارد. همیشه این فکر را داشته‌ام که چطور می‌توانم به تیم ملی کمک کنم و در این جهت حرکت کرده‌ام. البته مهم‌تر از بازی کردن من، موفقیت تیم ملی است.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ