نقش برجسته کارگزاران احزاب در فعالیت‌های سیاسی/ ضرورت فعال شدن احزاب در شهرستان‌ها

گردآوری شده توسط گروه سیاسی ممتاز نیوز:

کوهکن در گفتگو با باشگاه خبرنگاران عنوان کرد

مسئول سیاسی جبهه پیروان خط امام و رهبری به نقش برجسته کارگزاران احزاب اشاره کرد و گفت: احزاب و تشکل‌ها باید بیانیه، کانون، حوزه و فعالیت قانونی در شهرستان‌ها داشته باشند، چرا که احزاب از این طریق در رفت و برگشت حوزوی و قانونی میان شهرستان و مرکز کشور به یک فرآیند حمایتی معقول و منطقی می‌رسند.

“محسن کوهکن” در گفتگو با خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران، با بیان اینکه احزاب باید با اعتقاد به کار تشکیلاتی در نظام سیاسی شکل بگیرند، گفت: احزاب قوی منافع کلانی برای کشور دارند که در نهایت دولت در این زمینه سود می‌برد؛ احزاب برای کمک به دولت با فعالیت تشکیلاتی، تلاش نیروهای توانمند خود را در راستای نقد منصفانه سیاست و عملکرد دولت به کار برند.

وی با اشاره به نقش احزاب و شکل‌گیری احزابی قوی در راستای کمک به دولت، اظهار داشت: اگر حزبی با هدف غایی کمک به دولت شکل بگیرد، پا نگرفته و فقط تا زمانی که دولت قدرت را به دست گرفته عمر می‌کند.
 
کوهکن به نقش برجسته کارگزاران احزاب اشاره و تصریح کرد: احزاب و تشکل‌ها باید بیانیه، کانون، حوزه و فعالیت قانونی در شهرستان‌ها داشته باشند، چرا که از این طریق  احزاب در رفت و برگشت حوزوی و قانونی میان شهرستان و مرکز کشور به یک فرآیند حمایتی معقول و منطقی می‌رسند.
 
مسئول سیاسی جبهه پیروان خط امام و رهبری، توانمندی و فعالیت احزاب در جهت خروجی مثبت تشکل‌ها را از عوامل تشکیل حزب قوی دانست و خاطر نشان کرد: قوانین کشور اجازه تشکیل حزب را برای فعالان کشور فراهم کرده است، همچنان که احزاب به‌وسیله اشخاص و نه حاکمیت و دولت، شکل می‌گیرند.
 
انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *