نمایش همزمان و داوری مستقل آثار جشنواره فیلم یاس در چهار نقطه کشور

۲۵اردیبهشت،

به گزارش سینماپرس مهدی حقیقی مدیر امور استان‌های دومین جشنواره بین‌المللی فیلم یاس تهران در گفت‌وگو با ستاد خبری دومین جشنواره بین‌المللی فیلم یاس تهران با اعلام این مطلب، افزود: با هماهنگی‌های انجام شده برنامه‌های این چهار گوشه مانند برنامه‌های تهران خواهد بود و درتمامی شهرستان‌ها و مناطق اشاره شده، داوری‌ها به طورمستقل و با هماهنگی جشنواره و ادارات کل ارشاد اسلامی استان مزبوطه صورت می‌گیرد.

 

وی دربارهٔ توجه نشان دادن جشنواره به تولیدات استان‌ها در این دوره از جشنواره توضیح داد: ازمیان تولیدات سالانه فیلم‌های ویدئویی که در جشنواره به نمایش در می‌آید، حدود ۲۰ درصد آن تولیدات استانی است. ازاین رو می‌توان گفت که این میزان سهم قابل تأملی به حساب می‌آید.

 

حقیقی دربارهٔ زمان برگزاری اختتامیه‌های استانی نیز گفت: اختتامیه این مناطق پس از اختتامیه تهران برگزار می‌شود. بدین ترتیب که پس از برگزاری اختتامیه تهران، در چهار روز متوالی، شاهد برگزاری اختتامیه‌های  چهار مناطق دیگرخواهیم بود.

 

مدیر امور استان‌های دومین جشنواره بین‌المللی فیلم یاس تهران در پایان دربارهٔ امکانات فنی این مناطق نیز توضیح داد: این شهرستان‌ها تمام امکانات فنی و جذب مخاطب را دارند. البته هرقدر مدیران استان در برگزاری این جشواره کوشاتر باشند این جشنواره می‌تواند در استان توفیقات بیشتری داشته باشد. امیدواریم این دوره جشنواره فیلم یاس بتواند تاثیر خوبی در بین مردم در چهار گوشه کشور داشته باشد.

 

دومین جشنواره بین‌المللی فیلم یاس تهران به دبیری «محمدرضا عباسیان» در دو بخش کلی مسابقه فیلم‌های ایرانی و مسابقه بین‌الملل از ۱۰ تیرماه لغایت ۱۵ تیرماه در تهران و به طور همزمان در چهارگوشه کشور(ماکو، سرخس، خرمشهر و چابهار) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ ب. ب


سینماپرس
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *