نوروزی، اخلاقی و باباجان زاده حریفان خود را در کشتی فرنگی شناختند

به گزارش ایرنا، بر این اساس ‘امید نوروزی’ نماینده وزن ۶۰ کیلوگرم کشورمان در دیدار نخست خود به مصاف جیانگ شنگ از چین می‌ رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده انگلوف نفر سوم جهان از بلغارستان و الیس کولمن از آمریکا مسابقه می‌دهد.

در گروه نوروزی، آلمات کبیسبایف نفر دوم جهان از قزاقستان نیز حضور دارد در طرف دیگر جدول نیز حسن علی اف قهرمان جهان از آذربایجان، جی هیون جونگ قهرمان المپیک آتن و نفر سوم جهان از کره جنوبی و زائور کورماگمدوف نفر سوم جهان از روسیه حضور دارند.

در وزن ۸۴ کیلوگرم، ‘حبیب الله اخلاقی’ در دور نخست به مصاف پاپلو شوری هرناندز از کوبا دارنده مدال نقره جهان می رود و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور دوم با برنده کشتی گیران آمریکا و میکرونزی مسابقه می‌دهد.

در گروه اخلاقی نظمی آولوجا قهرمان جهان از ترکیه، ملونین نمونموی نایب قهرمان جهان از فرانسه، رامی هیتانیمی نفر سوم جهان از فنلاند، دامیان جانیکوفسکی نفر دوم جهان در سال ۲۰۱۱ و نناد زوگاج نفر سوم جهان از کرواسی حضور دارند.

در دیگر گروه این وزن نیز سامان طهماسبی نفر سوم جهان از آذربایجان، الیم سلیم اف قهرمان سال ۲۰۱۱ جهان از بلاروس و آلن خوگایف از روسیه حضور دارند.

همچنین در وزن ۱۲۰ کیلوگرم، بشیر باباجان زاده نماینده کشورمان در دور نخست به مصاف سلمان از عراق می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد با برنده حسن باروئف قهرمان و نایب قهرمان جهان و المپیک از روسیه و یوری پاتریکیف کشتی گیر مطرح ارمنستانی و دارنده مدال برنز المپیک روبرو می‌شود.

در گروه باباجان ‌زاده، نورماخان تینالیف نفر سوم جهان در سال ۲۰۱۱ نیز حضور دارد.

در گروه دیگر این وزن نیز میهاین لوپز کشتی گیر مطرح کوبایی و قهرمان المپیک و جهان و رضا کایالپ قهرمان جهان در سال ۲۰۱۱ حضور دارند.

این رقابت ها از ساعت ۱۶:۳۰ فردا (دوشنبه) به وقت تهران در ورزشگاه ‘اکسل’ شهر لندن برگزار می‌شود.

ورزشی**۷۵۳۷**۱۵۹۰

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر ۸۰۲۶۲۹۰۹


ایرنا: خبرگزاری جمهوری اسلامی

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.