نوزدهمین الکامپ پنج‌شنبه آغاز می‌شود

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

مراسم افتتاحیه نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی موسوم به الکامپ، ساعت ۹:۳۰ روز پنج‌شنبه ۱۴ آذرماه در سالن کنفرانس شماره یک نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.
 
رضا عالیان – مسوول روابط عمومی الکامپ نوزدهم – در گفت‌وگو با ایسنا گفت: این مراسم با حضو وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، رییس سازمان فناوری اطلاعات، معاون وزارت صنعت معدن و تجارت، معاون وزارت بهداشت، فرماندهان ناجا و معاونت بعضی دیگر از وزارت‌خانه‌ها برگزار خواهد شد.
 
وی همچنین افزود: این نمایشگاه از تاریخ ۱۴ تا ۱۷ آذرماه از ساعت ۹ صبح تا چهار بعدازظهر به کار خود ادامه خواهد داد. در الکامپ نوزدهم بیش از ۴۰۰ شرکت، ورود پیدا کردند. به علاوه تعداد ۳۵ شرکت خارجی در این نمایشگاه حضور دارند.
 
به گفته او الکامپ نوزدهم طبق روال سابق هزینه ورودی معادل ۱۰۰۰ تومان خواهد داشت. ۳۰ درصد از مشارکت کنندگان را شرکت‌های نرم‌افزاری، ۳۰ درصد دیگر را شرکت‌های سخت‌افزاری و ۴۰ درصد باقی مانده را هم مسائلی از قبیل دولت الکترونیک، سازمان‌های ارتباطی و غیره را تشکیل می‌دهند.
 
عالیان در پایان به کارگاه‌های آموزشی که در نمایشگاه الکامپ نوزدهم برگزار می‌شود اشاره و تاکید کرد: در این نمایشگاه هشت کارگاه با عنوان‌های شبکه اجتماعی سبک زندگی، شهروند هوشمند، سلامت هوشمند، شباب، رایانش ابری، واقعیت افزوده، آموزش هوشمند و هوشمندسازی تجارت برگزار خواهد شد.

ایستنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ