نوکیا در آستانه خروج از صنعت موبایل!

۱۸م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

در حالی که نوکیا روی توسعه خط تولید گوشی‌های سری Lumia کار می‌کند، شایع شده این شرکت قصد کناره‌گیری از صنعت موبایل را دارد.
به گزارش خبرها خارجی موبنا، نوکیا از سه سال پیش کم‌کم در بازار تلفن همراه ضعیف عمل کرد و به تدریج بخش بسیاری از سهم‌اش را از دست داد. بر این اساس شایعات بسیاری دربارهٔ این شرکت فنلاندی که ۱۴ سال عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده گوشی را در دنیا داشت، انتشار یافته است.
نوکیا هنوز برنامه خود را برای آینده فعالیت‌هایش اعلام نکرده و مشخص نیست که بخواهد وضعیت کاری خود را در طول سال ۲۰۲۱ تغییر دهد.
نوکیا از سال ۲۰۱۱ که همکاری خود را با مایکروسافت آغاز و اقدام به تغییر استراتژی کرد، شایع شد که این شرکت فنلاندی ممکن است به مایکروسافت واگذار شود.
اما در آن زمان چنین اتفاقی نیفتاد و ممکن است شایعاتی هم که به تازگی انتشار یافته در پی عملکرد ضعیف نوکیا در طول چند فصل قبل باشد. از سوی دیگر انتظار می‌رود نوکیا بالاخره به مایکروسافت واگذار شود.
بر اساس گزارش فوربس، یکی از عجیب‌ترین پیش‌بینی‌ها دربارهٔ آینده نوکیا واگذاری این شرکت به هوآوی چین باشد که به این ترتیب نوکیا خود روی بخش نرم‌افزاری متمرکز شود.
بر این اساس به نظر می‌رسد در آینده‌ای نه چندان دور مایکروسافت و هوآوی رقابت سختی را برای خرید نوکیا آغاز کنند.


iTanalyze.ir
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ