نکونام به تراکتور نرفت تا استقلالی بماند/ تبریزی ها به دنبال یار استرالیایی و آندو

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > لیگ برتر – فصل نقل و انتقالات درحالی به پایان رسید که تبریزی ها سرانجام هم نتوانستند نکونام را راضی به جدایی از استقلال کنند.

به گزارش ممتاز ؛ درحالی که زینی زاده مدیر باشگاه تراکتورسازی تا آخرین لحظات فصل نقل و انتقالات به دنبال جذب جواد نکونام بود ، در نهایت هم نتوانست رضایت کاپیتان تیم ملی را برای تبریزی شدن بدست بیاورد و نکونام استقلالی ماند. جواد که با استقلال قراردادی دو ساله دارد چون طلب ۷۰۰ میلیونی اش از این تیم وصول نشده بود ، می توانست به هر تیمی که بخواهد بپیوندد اما کاپیتان تیم ملی که به تازگی پدر شده به رغم پاس نشدن چک هایش باری دیگر استقلالی ماند. او با جدا نشدن در فصل نفل و انتقالات از استقلال در حقیقت در این تیم ماندگار شد مگر اینکه بخواهد چند هفته ای را خارج بماند و به عنوان بازیکن آزاد به تیم دیگری برود. اتفاقی که بسیار دور از ذهن است . نکونام پس از تولد پسرش آریان گفته بود آریان حالا تازهترین هوادار استقلال است!

ترکتورسازی غیر از نکونام در ساعات پایانی نقل و انتقالات به دنبال آندو تیموریان و کریم انصاری فرد هم بود اما به نظر می رسد آنها با کریم هم به توافق نرسیدند و به جای او نام یک بازیکن استرالیایی را به عنوان سهمیه آسیایی در لیست شان گذاشته اند. همچنین آندو که سهمیه آزاد محسوب می گردد با توجه به ماندن نکونام و تمدید استقلالی ها با ساموئل ، شاید به تبریز برود و این فصل را در کنار علی کریمی بازی کند.

۴۱۴۱


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *