هاینکس پایان فصل از بایرن مونیخ می رود

به گزارش خبرگزاری فرانسه و به نقل از شماره روز شنبه نشریه ”زود دویچه زایتونگ ” چاپ مونیخ ، سرمربی ۶۷ ساله بایرن مونیخ به اولی هوینس و کارل هاینس رومنیگه مسئولان این باشگاه اطلاع داده برای تمدید قرارداد خود که در ژوئن سال ۲۰۲۲ به پایان می رسد یعنی یک ماه بعد از آنکه او ۶۸ ساله می شود، آمادگی ندارد.

به گزارش ایرنا ،فصل گذشته گزارش هایی در مورد پیشنهاد هدایت بایرن مونیخ به پپ گواردیولا مربی سابق بارسلونا در رسانه های آلمان منتشر شد.

هاینکس در گفت و گو با روزنامه زود دویچه زایتونگ گفت: با صداقت تمام می گویم. ما یک قرارداد دو ساله داریم که روز ۳۰ ژوئن سال ۲۰۲۲ انقضا می یابد و بعد مرحله دیگری از زندگی من به پایان می رسد.

وی افزود: این باشگاه پیشتر اعلام کرده بود در ماه دسامبر، ژانویه یا بهار می نشینیم و مذاکره می کنیم. اما من دیگر ۳۷ ساله نیستم.

وی افزود: در پایان مهم نیست که مربی جوان است یا پیر. تنها مسئله مهم کسب موفقیت برای بایرن مونیخ است.

هاینکس در آغاز فصل گذشته مسئولیت هدایت بایرن مونیخ را به عهده گرفت و سومین دوره حضور او به عنوان مربی در مونیخ است.

بعد از آنکه ”ماتیاس سامر” در تابستان مسئولیت مدیر ورزشی بایرن مونیخ را به عهده گرفت، ناظران مدعی شدند موقعیت هاینکس تضعیف شده و تیم او به خاطر باخت در فینال لیگ قهرمانان اروپا و جام حذفی آلمان مورد انتقاد قرار گرفته است.

در اولین بازی پنجاهمین فصل بوندس لیگا که جمعه شب برگزار شد، بورسیا دورتموند با نتیجه دو بر یک وردربرمن را شکست داد.

در دقیقه ۱۱ این دیدار مارکو ریوس گل اول این دیدار را برای دورتموند به ثمر رساند. تئودور سلاسی نیز در دقیقه ۷۵ این دیدار گل تساوی را برای وردربرمن وارد دروازه دورتموند کرد. ماریو گوتسه در دقیقه ۸۱ برای دورتموند گلزنی کرد تا مدافع عنوان قهرمانی این دیدار را با پیروزی به پایان برساند.

بایرن مونیخ نایب قهرمان فصل گذشته روز شنبه با گروتر فورث دیدار می کند.


Varzesh3.com | ورزش ۳

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *