هدیه فوتبالی زلزله زدگان به مهناز افشار رسید!

۲۳ آبان ،

علی کریمی و سیدمهدی رحمتی پیراهن‌های امضاء شده باشگاهی خود را در کنسرت روزبه نعمت‌الهی برای کمک به زلزله‌زدگان آذربایجان به فروش گذاشتند.

 

Mahnaz.AfshaR

 

پیراهن شماره هشت علی کریمی در تیم پرسپولیس و پیراهن شماره یک سیدمهدی رحمتی در باشگاه استقلال روی صحنه سالن برج میلاد در حالی عرضه شد که خود این بازیکنان در کنسرت روزبه نعمت‌الهی حضور نداشتند.

 

کریمی و رحمتی این پیراهن ها را در اختیار مهناز افشار که تهیه‌کننده این کنسرت بود قرار داده اند تا در پایان سه روز به بالاترین مبلغ پیشنهادی فروخته و درآمد آن برای اسکان زلزله زدگان هزینه شود.

 

کنسرت روزبه نعمت الهی، شبانگاه دوشنبه ۲۲ آبان با هدف کمک به زلزله زدگان آذربایجان در سالن برج میلاد برگزار شد. تمام درآمد این برنامه هنری برای اسکان مردم آسیب دیده منطقه ورزقان هزینه می‌شود.

 

پیراهن شماره هشت امضاء شده علی کریمی، از سوی این بازیکن به مهناز افشار که تهیه کنندگی کنسرت روزبه نعمت الهی را برعهده داشت، اهداء شد. این پیراهن روی صحنه کنسرت روزبه نعمت الهی به نمایش درآمد تا در مدت سه روز به بالا‌ترین قیمت پیشنهادی فروخته شود.

 

سیدمهدی رحمتی نیز پیراهن شماره یک باشگاه استقلال را برای کمک به زلزله زدگان به فروش گذاشت. علاقمندان تا روز پنجشنبه فرصت دارند رقم پیشنهادی خود برای خرید این پیراهن امضاء شده را اعلام کنند.

 

طراحی چهره محمدرضا شجریان اثر امیر محمد قاسمی‌زاده نیز در کنسرت روزبه نعمت الهی به فروش گذاشته شد. این تابلو تا سه روز دیگر به بالا‌ترین مبلغ پیشنهادی فروخته خواهد شد تا پول آن برای کمک به زلزله زدگان آذربایجان هزینه شود.

 

Mafshar-concert

 

مهناز افشار تهیه کنندگی کنسرت روزبه نعمت الهی را برعهده داشت. روزبه نعمت الهی در کنسرت دوشنبه شب، قطعاتی از آلبوم‌های «سرزمین مادری»، «هفته عاشقی» و «عمو زنجیر باف» را خواند که مورد استقبال زیاد تماشاگران حاضر در سالن همایش‌های برج میلاد قرار گرفت.

منبع: خبرآنلاین

فرهنگ و ادب
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ