هشدار در مورد خرید سیم‌کارت‌های رایتل

مدیر کل برند و ارتباطات رایتل اعلام کرد: مردم شهرهای تهران، کرج، شیراز، مشهد، تبریز و اراک که مایل به خرید سیم‌کارت‌های رایتل هستند توجه داشته باشند که قیمت سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری این اپراتور به ترتیب ۱۲۰ و ۲۰ هزار تومان است و نباید قیمت بیش از رقم اعلام شده برای خرید این سیم‌کارت‌ها پرداخت کنند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از ایسنا، شاهین آرپناهی با بیان اینکه سیم‌کارت‌های رایتل تنها از دو کانال معتبر، یعنی وب سایت رسمی و دفاتر پیشخوان منتخب دولت به مشترکان عرضه می‌شود، اظهار کرد: با توجه به امکان اقدامات سودجویانه در فروش رایتل با قیمت‌های بالاتر، مشترکان باید از کانال‌های معرفی شده به خرید اقدام کنند.

آرپناهی همچنین تصریح کرد: شهروندان باید توجه کنند که هیچ فردی نمایندگی فروش سیم‌کارتهای این اپراتور را ندارد و مردم می‌توانند در صورت تماس اشخاصی با چنین ادعایی موارد را به رایتل و یا مراجع ذی صلاح اعلام کنند.

مدیر کل برند و ارتباطات رایتل تصریح کرد: شماره تلفن ۲۹۲۰-۰۲۱ در تمام طول شبانه روز پاسخگوی سوالات مشترکان است و مردم میتوانند سوالات خود را از این طریق پیگیری کنند.

خبر های مرتبط:

 1. کار نکردن مکالمات تصویری سیم کارت های رایتل روی آیفون
 2. کلاهبرداری با عنوان فروش سیم کارت رایتل
 3. تا پایان سال جاری واگذاری سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل آغاز می‌شود

تا این لحظه ۳نظر ثبت شده
 1. mohamad3:

  خوب است اما در بعضی از شهر ها مانند شهرستان سرخس قیمت سیم کارت۲۸تومان می باشد ما باید چی کار کنیم

 2. توحید:

  پس از تاریخ انقضاء سیم کارت دیتا بایدچکارکرد؟بایدتمدیدکنیم یا از نو بخریم

 3. abbas skandari:

  سلام ببخشید اگه تاریخ انقضاء سیم کارت دیتا بگذره باید چیکار کنم. ممنون

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.