همایش منطقه‌ای «آسیب‌شناسی عوامل موثر بر آرامش روانی دانشجویان» برگزار می‌شود

رییس دانشگاه آزاد آشتیان از تمدید مهلت ارسال آثار به همایش منطقه‌ای «آسیب‌شناسی عوامل موثر بر آرامش روانی دانشجویان» خبر داد.

هادی طبسی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه مرکزی، با اعلام این خبر افزود: این همایش با محورهای زندگی تحصیلی و آموزشی، زندگی فرهنگی- فراغتی، زندگی اجتماعی، مسایل رفاهی- اقتصادی و زندگی فردی و مسایل روانشناختی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به تمدید مهلت ارسال آثار به این همایش، آخرین مهلت ارسال مقالات را ۳۰ مهر ماه جاری عنوان کرد و گفت: زمان اعلام نتایج پذیرش آثار نیز دهم آبان ماه اعلام شده است.

طبسی گفت: علاقه‌مندان به شرکت در همایش یاد شده می‌توانند مقالات خود را از طریق پست الکترنیکی به‌ آدرس dan.asib@aiau.ac.ir ارسال کنند.

وی از چاپ مقالات پذیرفته شده در مجموعه مقالات همایش خبر داد و افزود: مقالات برتر علاوه بر ارائه در همایش به صورت پوستر و سخنرانی در مجموعه مقالات همایش به چاپ خواهند رسید.

طبسی اضافه کرد: همایش یاد شده توسط معاونت دانشجویی این دانشگاه با همکاری دفتر فرهنگ اسلامی، حوزه پژوهشی و دانشگاه‌های آزاد اراک، ساوه، خرم‌آباد و بروجرد و به میزبانی دانشگاه آزاد آشتیان برگزار می‌شود.

رییس دانشگاه آزاد آشتیان در پایان خاطرنشان کرد: تعریف و نشانگان آسیب، نابهنجاری‌ها، اختلال و مشکل در متون علمی و روانشناسی، هویت‌یابی، اختلالات عاطفی، مشکلات ازدواج، مشکلات تحصیلی، مشکلات اشتغال، اوقات فراغت، کم‌توجهی به اعمال عبادی و مشکلات اجتماعی از عناوین پیشنهادی برگزارکنندگان برای تدوین پژوهش‌ها و مقالات علمی است.

گفتنی است، همایش مذکور بیست و چهارم آبانماه در سالن ابوریحان بیرونی دانشگاه آزاد آشتیان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *