همکاری جاعلان سند با سارقان خودرو

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

همکاری جاعلان سند با سارقان خودرو

پرشین خودرو: جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان رباط کریم غرب استان تهران از دستگیری ۲ جاعل حرفه‌ای با ۵ فقره جعل خبر داد.

به گزارش ممتازنیوز، سرهنگ روح الله رشیدی در تشریح این خبر گفت: با توجه به پرونده‌های متعدد جعل مدارک خودرو و شکایت افرادی که در این رابطه دچار خسارت مادی شده بودند، پلیس آگاهی شهرستان دستگیری جاعل یا جاعلین را در دستور کار خود قرار داد.
وی در ادامه افزود: با بررسی های اطلاعاتی صورت گرفته پلیس آگاهی، مشخص شد یک باند جعل سند و اوراق دفترخانه‌ای که با سارقان خودرو نیز همدست بودند اقدام به جعل اسناد برای خودروهای سرقتی می‌کنند.
رشیدی با بیان اینکه تحقیقات لازم در این رابطه انجام و در یک عملیات، دو نفر از جاعلان به هویت “ع.ح” و “س.ح” در اطراف شهر رباط کریم دستگیر و تعدادی مدارک جعلی و مهر از مخفیگاه آنان کشف شد، در مورد نحوه فعالیت این باند جعل و سرقت بیان داشت: این دو جاعل که پدر و فرزند نیز هستند، با همدستی یک مسئول دفترخانه که قبلا توسط پلیس آگاهی شهرستان بابت جعل سند دستگیر و در زندان بسر می برد، برای سارقان مدارک جعلی تهیه و خودروهای سرقتی را می فروختند که با توجه به اتهام جدید، متهم مورد نظر به هویت “س. ص” جهت بازجویی‌های لازم از زندان احضار و تفهیم اتهام شد.
به گزارش ایسنا، جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان رباط کریم تصریح کرد: ماه گذشته سارقان همدست این جاعلان نیز در عملیات‌ پلیس آگاهی دستگیر و با حضور پنج نفر از شاکیان پرونده در پلیس آگاهی شهرستان نیز، متهمان شناسایی شدند که سه متهم دستگیر شده پس از تکمیل پرونده و اقدامات لازم قضایی روانه زندان شدند.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *