هویت استفاده کنندگان از WiFi مشخص می شود

گردآوری توسط گروه فناوری اطلاعات ممتاز نیوز

سایت خبری ممتاز: تصویب مقررات ارائه خدمات WiFi عمومی در کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ارائه‌کنندگان خدمات موظف هستند هویت شخص حقیقی استفاده ‌کننده در محیط‌های درون ساختمانی و برون ساختمانی را شناسائی کنند. 

به گزارش فارس مقررات پروانه رادیوئی عمومی بهره‌برداری از تکه باندهای فرکانسی ۵/۲۴۸۳-۲۴۰۰ مگاهرتز و ۵۲۵۰-۵۱۵۰ مگاهرتز، ۵۳۵۰-۵۲۵۰ مگاهرتز، ۵۷۲۵- ۵۴۷۰ مگاهرتز و ۵۸۵۰-۵۷۲۵ مگاهرتز در شبکه‌های دسترسی رادیوئی در کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تصویب شد.

عظیم فرد مدیرکل صدور پروانه سرویسهای رادیوئی این سازمان با اعلام این خبر گفت: دارندگان پروانه‌های ارائه خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات از رگولاتوری که در پروانه آنها یا براساس مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، ارائه خدمات با استفاده از بستر فناوری WiFi مجاز دانسته شده می‌توانند با رعایت مقررات پروانه رادیوئی عمومی، پس از دریافت مجوز از اداره‌کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی منطقه مربوط به خود و سایر مجوزهای لازم مانند مجوز شهرداری برای نصب دکل، از فناوری WiFi برای ارائه خدمات اینترنت استفاده کنند.

وی افزود: ارائه‌کنندگان خدمات موظف هستند هویت شخص حقیقی استفاده ‌کننده در محیط‌های درون ساختمانی و برون ساختمانی را شناسائی کنند.

– .

آخرین اخبار
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ