واتس‌اپ با ایموجی‌های جدید و قابلیت‌های تازه برای پیام‌های صوتی بروز می‌شود

واتس‌اپ با قابلیت‌های تازه بروز می‌شود.

واتس‌اپ با ایموجی‌های جدید و قابلیت‌های تازه برای پیام‌های صوتی بروز می‌شود

به گزارش ممتاز نیوز، در جدیدترین نسخه بتای واتس‌اپ، ایموجی‌های جدید به این سرویس پیام رسان اضافه شدند.

مه ایموجی‌های جدید را که هر سال اضافه می شوند، دوست دارند. با یونی‌کد ۱۴ که دراندروید ۱۲ ال و iOS ۱۵.۴ معرفی شد، کاربران مجموعا ۳۷ ایموجی جدید دریافت کردند که به آنها اجازه می دهد با استفاده از این شکلک‌ها، واکنش خود را به شکل زیباتر و معنادارتری ابراز کنند. منطقی است که بزرگترین پیام رسان جهان این ایموجی‌ها را اضافه کند و اکنون واتس‌اپ در جدیدترین نسخه بتای خود، این فرصت را برای کاربرانش فراهم کرده است.

طبق مشاهدات وب سایت WABetaInfo، نسخه ۲.۲۲.۸.۸ واتس‌اپ، ایموجی یونی‌کد ۱۴ را که شامل صورتک در حال ذوب و ایموجی‌های جدید دیگر است، اضافه می‌کند. بسیاری از این ایموجی‌ها با رنگ پوست متنوع عرضه شده اند و شامل انواع جدید ایموجی‌های فعلی هستند. جدیدترین به روزرسانی ایموجی‌ها در مقایسه با آپدیت ۱۳ که شامل ۵۵ ایموجی‌ جدید بود و آپدیت ۱۲ که ۶۱ ایموجی جدید اضافه کرده بود، کوچک است اما ایموجی‌هایی را اضافه می کند که احتمالا وارد استفاده روزمره می شوند.

بر اساس گزارش وب سایت اندروید پلیس، شاید اضافه شدن این ایموجی‌ها در واتس‌اپ به دلیل شمار زیاد افرادی که به آن دسترسی دارند، مهم‌تر از معرفی آن در اندروید یا iOS باشد.

واتس‌اپ قابلیت‌های کاربردی را به پیام‌های صوتی اضافه می‌کند

کاربران واتساپ پس از مدت‌ها انتظار می‌توانند خارج از چت‌، پیام‌های صوتی را گوش بدهند. همچنین امکان توقف و دوباره ضبط کردن پیام‌های صوتی نیز برای آنها وجود دارد.

واتس‌اپ ادعا می‌کند که روزانه حدود ۷ میلیارد پیام صوتی در این پیام رسان ارسال می‌شود. این اما پایان ماجرا نیست.

قابلیت‌های تازه‌ای به این پیام‌رسان افزوده شده‌اند. از جمله این ویژگی‌های جدید می‌توان به توقف ضبط پیام صوتی و سپس از سرگیری ضبط آن به همراه یک ویژگی پیش‌نمایشی اشاره کرد. این ویژگی پیش‌نمایشی به شما این امکان را می‌دهد تا پیام‌های صوتی خود را پیش از ارسال گوش دهید.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *