واکنش باشگاه پرسپولیس به توهین‌های منصوریان

واکنش باشگاه پرسپولیس به توهین‌های منصوریان

  مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که در شأن این باشگاه و هوادارانش نیست که پاسخ توهین‌های سرمربی استقلال را با توهین بدهد.
به گزارش سایت خبری ممتاز نیوز: پندار خمارلو در خصوص اظهارات روز گذشته (پنجشنبه) علیرضا منصوریان مبنی بر اینکه به «علی‌اکبر طاهری متذکر می‌شوم هر جا استقلال می‌رود، پرسپولیس هم دنبالش نیاید» گفت: در شأن خودمان نمی‌دانیم جواب توهین کسی را با توهین بدهیم. شأن هواداران و باشگاه پرسپولیس بالاتر از این حرف‌هاست.

وی افزود: منصوریان را به خوبی می‌شناسیم و وقتی روز گذشته صحبت‌های او را دیدیم و خواندیم، تعجب کردیم. اگر سرمربی استقلال از مدیران این باشگاه سؤال می‌کرد، متوجه می‌شد که باشگاه پرسپولیس سال گذشته برای تمرین کردن در زمین شماره ۲ آزادی صحبت کرده بود. با این حال چون خود آقای طاهری عضو هیئت مدیره شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی است و ورزشگاه آزادی هم میزبان هر دو تیم پایتخت بوده، خواست برای اجرای عدالت زمین شماره دو آزادی عادلانه بین پرسپولیس و استقلال تقسیم شود. سال گذشته سه روز در هفته ما صبح‌ها در زمین شماره دو آزادی تمرین می‌کردیم و استقلال بعدازظهر تمرین می‌کرد و سه روز دیگر هم برعکس بود. هیچ مشکلی هم به وجود نمی‌آمد و با پرویز مظلومی کاملاً تعامل داشتیم.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس با اشاره به این مسئله که بازیکنان این تیم و استقلال در تمرینات با هم رویارویی نداشتند، تصریح کرد: از بازیکنان استقلال، مهدی رحمتی که کاپیتان این تیم است با چند بازیکن پرسپولیس دوستی دیرینه و حتی رفت‌وآمد خانوادگی دارد. با این حال اگر بازیکنان دو تیم هم در تمرین با یکدیگری رویارویی داشتند یا داشته باشند، مشکلی به وجود نمی‌آید، چون آنها بیرون از تمرین هم یکدیگر را خیلی می‌بینند.

خمارلو درباره اظهارات منصوریان از زمانی که سرمربی استقلال شده و کری‌خوانی‌هایی که برای پرسپولیسی‌ها داشته است و آخرین صحبت‌های او نیز درباره طاهری و موضوع زمین شماره دو ورزشگاه آزادی بود، گفت: بهتر است سعی نکنیم نتیجه فوتبال را خارج از میدان مسابقه تعیین کنیم. در این فصل دو بار با استقلال رویارویی خواهیم داشت که اگر در جام حذفی هم با آنها برخورد کنیم، سه بار بازی خواهیم کرد. تیمی نباید خودش را بیرون از میدان مسابقه ثابت کند و باید همه چیز را در زمین نشان داد. با این حال ما بازهم نمی‌خواهیم به مسائل حاشیه‌ای بپردازیم و خیلی آرام به کارمان ادامه می‌دهیم. هواداران فوتبال می‌توانند نظر بدهند که ما کجا رفتیم و استقلال دنبال ما آمده است و این مسائل از سوی باشگاه پرسپولیس گفتن ندارد. آقای منصوریان هم اگر از مسئولان باشگاه استقلال سؤال می‌کرد، راحت‌تر می‌توانست در خصوص زمین شماره دو آزادی پاسخ بگیرد و ما هم نیازی به ثابت کردن چیزی نداریم.

تاریخ انتشار خبر: ۲۳ July 2016 | 5:04 am
باز نشر: اخبار ایران و جهان ممتاز نیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *