واکنش جالب احمدی‌نژاد به حذف شعار مرگ بر آمریکا

پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

تجمع حامیان احمدی‌نژاد به مناسبت جشن تولد وی حاشیه‌هایی داشت که روایت بخش‌هایی از آن خالی از لطف نیست.

به گزارش گروه وبگردی ممتاز نیوز، به نقل از فارس، جمعی از حامیان محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور سابق کشورمان در حالی از ساعت ۱۸  دیروز به مناسبت تولد او در برابر منزلش تجمع کرده بودند که این برنامه با یک ساعت تأخیر و با سخنرانی بعضی از هماهنگ کنندگان تجمع آغاز ش

این دیدار با حاشیه‌هایی همراه بود که در ذیل به بخشی از آنها اشاره می‌شود:

*حجت‌الاسلام کیانی یکی از حامیان احمدی‌نژاد که در این تجمع حاضر شده بود انگیزه اصلی از برگزاری این جشن تولد را زنده بودن سرباز امام زمان (عج) دانست و بر همین اساس گفت سرباز امام زمان (عج) گلادیاتور نیست که تاریخ مصرفش تمام شود؛ احمدی‌نژاد ماندگار شد و ماندگار خواهد ماند.

*در حاشیه این مراسم بازار بحث‌های سیاسی داغ بود و حامیان و مخالفان دولت‌های دهم و یازدهم به تبادل نظر با یکدیگر می‌پرداختند.

*برخی از اشخاص به دعوت رسانه‌های حامی احمدی‌نژاد با یک شاخه گل و عکس‌های وی در این تجمع حاضر شده بودند.

*دست‌نوشته‌هایی همچون «نه سازش نه تسلیم منتظر تو هستیم»، «میدان ۷۲ نارمک قلب عدالت ‌خواهی ایران» در دست بعضی از حاضران به چشم می‌‌خورد.

*برخی از حامیان احمدی‌نژاد به نقل خاطراتی از سفرهای استانی و دیدارهایشان با رئیس‌جمهور سابق پرداخت.

*احمد‌ی‌نژاد ساعت ۱۹:۲۰دقیقه و در حالی که حامیانش با شعارهایی همچون «احمدی دلاور، تولدت مبارک»، «احمدی ساده زیست، نابودگر صهیونیست» و «مرگ بر آمریکا» به استقبال او رفته بودند در جمع آنها حاضر شد.

*احمدی‌نژاد در پاسخ به بعضی از بین جمعیت خطاب به او گفت «انشاءالله ۴ سال دیگر مجددا دعای اللهم عجل لولیک الفرج بالای پایگاه اینترنتی ریاست جمهوری نقش بربندد گفت دعا کنید تا ۴ سال نشده این شعار را بر بالای سردرب کاخ سفید ببینیم.

*حضور یک جانباز دفاع مقدس که از رئیس‌جمهور سابق قصد کمک و یاری داشت از نکات جالب توجه این دیدار بود که احمدی‌نژاد از همراهانش خواست تا به مشکل این جانباز رسیدگی کنند.

*احمدی‌نژاد در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه نظر شما در مورد حذف شعار مرگ بر آمریکا که این روزها به گوش می‌رسد چیست، رو به جمعیت کرد و حامیان وی نیز با سر دادن شعار مرگ بر آمریکا تحسین و تایید او را برانگیختند.

این تجمع حوالی ساعت ۲۰ با خداحافظی احمدی‌نژاد با حامیانش خاتمه پیدا کرد.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ