وزن‌کشی ۴وزن اول کشتی‌فرنگی قهرمانی‌آسیا

۲۷فروردین۱۳،

 به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی و بنابر اعلام حسن رنگرز، نایب رئیس فدراسیون کشتی، مراسم وزن‌کشی اوزان ۵۵، ۶۰، ۶۶ و ۱۲۰ کیلوگرم رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان آسیا در سال ۲۰۲۲ میلادی، امشب (چهارشنبه) در شهر دهلی‌نو پایتخت هند برگزار شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

در وزن ۵۵ کیلوگرم محسن حاجی‌پور در دور اول به مصاف حریفی از ویتنام می‌رود و در صورت پیروزی با برنده مبارزه کشتی‌گیران ژاپن و چین مسابقه می‌دهد. در این وزن ۸ کشتی‌گیر حضور دارند.

در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۱۱ کشتی‌گیر به روی باسکول رفتند، عبدالمحمد پاپی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف حریفی از چین تایپه می‌رود.

در وزن ۶۶ کیلوگرم هم مهدی زیدوند پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف برنده مبارزه کشتی‌گیران ژاپن و قرقیزستان مسابقه می‌دهد. در این وزن ۱۱ کشتی‌گیر حضور دارند.

همچنین در وزن ۱۲۰ کیلوگرم که ۱۱ کشتی‌گیر به روی باسکول رفتند، بشیر باباجان‌زاده در دور اول به مصاف حریفی از هند می‌رود و در صورت پیروزی با برنده دیدار کشتی‌گیران اردن و عراق روبه‌رو می‌شود.

نمایندگان کشورمان از ساعت ۱۳ فردا (پنج‌شنبه) به وقت تهران در سالن ایندیرا گاندی شهر دهلی‌نو پایتخت هند به مصاف حریفان خود می‌روند.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.