وزیر ورزش از سرمربی تیم ملی فوتبال حمایت کرد

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر وظیفه حاکمیتی نظارتی و حمایتی این وزارتخانه از رشته های ورزشی بیان کرد: از تمامی فدراسیون‌ها ازجمله فوتبال و تیم‌های ملی پشتیبانی می کنیم.

وزیر ورزش از سرمربی تیم ملی فوتبال حمایت کرد

به گزارش ممتاز نیوز، حمید سجادی در حاشیه بازی تیم ملی فوتبال امید مقابل گل گهر سیرجان در ورزشگاه آزادی با اشاره به دیدار روز گذشته‌اش با مهدوی کیا اظهار داشت : گفت و گوی مفصلی در مورد برنامه های تیم ملی امید، اردوهای تدارکاتی و کارهایی که انجام شده و قرار است انجام شود وی توضیحات ارزشمندی را ارائه دادند که همه موارد به عنوان یک برنامه کوتاه مدت می بایست مدون و اجرایی شوند.

وی در ادامه با بیان اینکه ما هم به عنوان وزارت ورزش و جوانان، یک سری وظایف حاکمیتی و حمایتی در قبال فدراسیون های ورزشی به خصوص فوتبال داریم، بیان کرد :همه ما امیدواریم که تیم امید بعد از ۴۸ سال به المپیک برود. در این راه هم از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.

وزیر ورزش و جوانان در مورد برنامه های تیم ملی نیز گفت: امروز در ورزشگاه با آقای استیلی در مورد برنامه‌های تیم ملی و بازی‌هایی که باید انجام دهند صحبت کردیم. اینها مطالبی است که باید مدون شود و در دستور کار قرار بگیرد و اجرایی شود ما هم در وزارت ورزش و جوانان باید ببینیم چه خدمتی از دستمان بر می‌آید، چرا که وظیفه ما حمایت است.

وی در خصوص سرمربی تیم ملی نیز این نکته را متذکر شد که اودر خدمت تیم ملی خواهد بود ماهم باید قاطعانه از وی حمایت کنیم.

وزیر ورزش و جوانان در مورد بسته شدن حساب فدراسیون فوتبال به خاطر مشکل مالیاتی گفت: تاکنون در این باره به من چیزی گزارش نشده ، اما بحث مالیاتی فدراسیون ها موضوع مبتلابه انها است .

وی برای رفع مشکلات مالیاتی فدراسیون ها از تشکیل تیم ویژه‌ای با حضور دکتر پولادگر معاون ورزش قهرمانی حرفه ای و مطلبی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان وبرخی از کارشناسان مالی خبرداد و افزود : این عزیزان را مامور کردیم که به مسائل مالیاتی فدراسیون ها ورود کرده و به آنها مشورت بدهند تا آنها از این شرایط زودتر خارج شوند.

سجادی ادامه داد: برخی فدراسیون ها در سال گذشته با مشکل مالی مواجه بودند، به سختی مبلغی را برای آنها تهیه کردیم، اما بلافاصله آن تخصیص ها بلوکه شد که اصلا اتفاق خوبی نبود.

وی اظهار داشت: اینها یک سری تکالیف انضباطی مالی است که از سال‌های قبل مانده بودو آنها را غافلگیر کرد البته این بدهی‌ها مالیاتی علی الراس است و ما باید پیگیری کنیم.

وزیر ورزش و جوانان با ابراز تأسف از مشکلات مالیاتی فدراسیون‌ها بیان کرد :ما اصلا از این خبرها خوشحال نیستیم، مگر می‌شود یک فدراسیونی که باید برای مردم افتخار آفرینی کند، در مسائل یومیه خود بماند؟

وی ادامه داد: ما به تمام مشکلات فدراسیون‌ها واقف هستیم و تا آخر در کنار فدراسیون‌ها‌ خواهیم ماند،جای نگرانی نیست چراکه ما می دانیم مشکل کجاست و باید آنها را رفع کنیم، اما چون حجم کارها بالا است به یک باره درست نمی‌شود.

سجادی در ادامه به حمایت‌های وزیر اقتصاد و دارایی در خصوص رفع مشکلات مالیاتی اشاره کرد و اظهار داشت :دکتر خاندوزی رویکرد بسیار مثبتی دارد و ان‌شاءالله با هدایت و همفکری مشکلات مالیاتی را حل می کنیم .

وزیر ورزش و جوانان این نکته را مورد توجه قرار که مردم از ما می‌خواهند که از تیم ملی حمایت کنیم ، افزود: ما دوست داریم که مردم به تیم ملی امیدوار باشند. تیم ملی، تیم فوق العاده ای است و امیدواریم بازی‌های خوبی بینیم و شاهد صعود ملی پوشان مان باشیم و در این رویداد بزرگ بلوغ و رشد فوتبال کشورمان را به نمایش بگذاریم .

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *