ویلانووا: این بارسا به یادماندنی می‌شود

تیتو ویلانووا پیش از بازی امشب مقابل رئال مادرید در دور رفت رقابت‌های سوپرجام اسپانیا اظهار داشت: بارسا کارهای فوق‌العاده‌ای را در طول ۴ سال گذشته انجام داده است. نمی‌دانم که نسبت به سایر تیم‌ها برتر بوده‌ایم یا نه، اما قطعا افتخارات زیادی کسب کرده‌ایم. البته تنها افتخاراتی که کسب کرده‌ایم در یادها نمی‌ماند، بلکه چگونگی رسیدن به قهرمانی‌ها است که ماندگار می‌شود. این بارسا در یاد‌ها خواهد ماند.

به گزارش فارس ،ویلانووا که امشب برای اولین بار هدایت بارسا را در ال‌کلاسیکو در اختیار خواهد داشت، افزود: می‌خواهم از سرمربیگری تیم لذت ببرم. این مسابقه مهم است اما درست نیست که فکر کنم اگر پیروز نشویم دنیا به آخر رسیده است. چیزهای مهم‌تری از مسابقه امشب هم وجود دارد.

وی ادامه داد: هیچ یک از دو تیم بر دیگری برتری ندارند. عملکرد بازیکنان است که در طول فصل باعث بهتر شدن تیم‌ها می‌شود.

سرمربی بارسا خاطرنشان کرد: مادریدی‌ها در ضد حملات بسیار قدرتمند هستند و باید هوشیار باشیم. ما در خانه به میدان می‌رویم و تمام دنیا می‌دانند که در نیوکمپ چطور بازی می‌کنیم.

وی با اشاره به شکست ۲ بر یک بارسا مقابل رئال مادرید در ال کلاسیکو فصل گذشته در نیوکمپ گفت: در آن مسابقه مجبور بودیم ریسک زیادی کنیم. مجبور بودیم حمله کنیم و مادرید هم در ضدحملات بسیار قوی است.

ال‌کلاسیکو ۲۲:۳۰ امشب به وقت محلی (بامداد جمعه ساعت یک به وقت تهران) برگزار می‌شود.


Varzesh3.com | ورزش ۳

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ