پرداخت اقساط بانک مسکن توسط کارت‌های عضو شتاب

۱۵م آذر ،

پرداخت اقساط بانک مسکن توسط کارت‌های عضو شتاب | چاپ |
چهارشنبه ۱۵ آذر ساعت ۱۳:۰۱

بینا- رییس اداره کل خدمات نوین بانک مسکن از ایجاد امکان پرداخت اقساط از طریق درگاه‌های مجازی اینترنت، همراه بانک و تلفنبانک از طریق تمامی کارت‌های شتاب در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش بینا، نیکوفر صفری با اعلام خبر افزود: با توجه به تخصصی بودن بانک مسکن و پرداخت انواع تسهیلات به مشتریان، این بانک انواع درگاه‌های پرداخت الکترونیک را برای پرداخت اقساط از طریق کارت‌های مسکن و شتاب تجهیز نموده است.
وی همچنین اضافه کرد: بانک مسکن با برگزاری قرعه‌کشی‌های دوره‌ای مستقل در بین پرداخت کنندگان غیر حضوری اقساط از طریق درگاه‌های الکترونیکی و پرداخت جوایز به برندگان، به تشویق مشتریان در استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک پرداخته است.
رئیس اداره کل خدمات نوین بانک مسکن تعداد پرداخت غیر حضوری اقساط را طی سال ۱۳۹۰ بیش از ۸۰۰ هزار عنوان و اظهارکرد: بر اساس اقدامات تشویقی انجام شده تعداد پرداخت کنندگان غیر حضوری اقساط طی ۶ ماهه اول سال جاری با ۲۰۷ درصد رشد به بیش از ۲ میلیون و ۴۵۰ هزار افزایش یافته است.  
صفری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شرایط استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک بانک مسکن تصریح کرد: مشتریان می‌توانند با مراجعه به شعبه افتتاح کننده حساب تسهیلاتی، درخواست انتقال حساب تسهیلات سنتی خود را به حساب تسهیلات متمرکز اعلام دارند که پس از انجام انتقال حساب، درخواست صدور کارت صورت می‌پذیرد.
وی ادامه داد: در بعضی از شعب صدور آنی کارت انجام شده و در سایر شعب نیز حداکثر پس از۲ روز، کارت تسهیلات متمرکز آماده و به مشتریان ارائه می‌شود.


RSS
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. مریم گفت:

    از طریق اینترنت بتونم وام مسکن خودمو باکارت ملی پرداخت کنم

  2. محسن خالقی خیاط گفت:

    اگه هرچه سریعتر این سامانه راه اندازی بشه هم به نفع مردمه و هم به نفع بانک مسکن و سایر بانکها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *