پرداخت نشدن حقوق کارگران شهرداری اندیمشک به ۱۲ ماه رسید

کارگران شهرداری اندیمشک یک سال حقوق عقب افتاده دارند!

پرداخت نشدن حقوق کارگران شهرداری اندیمشک به ۱۲ ماه رسید

به گزارش ممتاز نیوز، تعدادی از کارگران شهرداری اندیمشک در استان خوزستان گفته اند: در ادامه بی‌توجهی مسئولان شهری به پرداخت مطالبات حدود ۷۰۰ کارگر، از مسئولان کشوری درخواست داریم به وضعیت ۱۲ ماه مطالبات معوقه ما رسیدگی کنند.

یکی از کارگران با انتقاد از بی‌توجهی مسئولان شهرستانی و استانی در واکنش به شرایط سخت زندگی کارگران شهرداری اندیمشک در نتیجه‌ عدم دریافت یک سال حقوق، گفت: از مسئولان کشوری بویژه وزارت کار و سازمان شهرداری‌ها می‌خواهیم به روند پرداخت حقوق کارگران شاغل در شهرداری اندیمشک رسیدگی کنند.

وی با تاکید بر ضرورت پیگیری مشکلات و مطالبات کارگران در این روزها که با افزایش قیمت اجناس مصرفی و غیرمصرفی روبرو هستیم، در تشریح مطالبات خود و همکارانش ادامه داد: ۱۲ماه حقوق (با احتساب مردادماه سال جاری) از شهرداری طلبکاریم. آخرین حقوقی که به کارگران داده شده مربوط به مرداد ماه سال گذشته (۱۴۰۰) است که در تاریخ دهم تیر ماه به حساب کارگران واریز شد.

او گفت: شرایط زندگی کارگران شهرداری اندیمشک به دلیل‌ عدم پرداخت حقوق اسفبار است و جا دارد مسئولان وزارت کار و سازمان شهرداری‌های کشور؛ نمایندگان و بازرسان خود را روانه شهرداری اندیمشک کنند.

این کارگر با بیان اینکه باید مشخص شود چه زمانی معوقات مزدی کارگران پرداخت می‌شود، گفت: شهرداری اندیمشک تقریبا هرچند ماه یکبار، یک ماه حقوق که آنهم مربوط به حقوق و دستمزد حداقلی سال ۱۴۰۰ می‌شود را به حساب کارگران واریز می‌کند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ