«پرواز در حباب» حامد کمیلی به کردی پخش می شود

دوبله کردی سریال تلویزیونی “پرواز در حباب” روی آنتن کانال ۲ شبکه جهانی سحر است. این مجموعه تلویزیونی که به مدیریت دوبلاژ فرزاد مشعوف و با حضور گویندگانی همچون آزاد ابراهیمی، سیروان تخت فیروزه، مژده طاهری، فرزاد مشعوف، هاشم شاه…

دوبله کردی سریال تلویزیونی “پرواز در حباب” روی آنتن کانال ۲ شبکه جهانی سحر است.
این مجموعه تلویزیونی که به مدیریت دوبلاژ فرزاد مشعوف و با حضور گویندگانی همچون آزاد ابراهیمی، سیروان تخت فیروزه، مژده طاهری، فرزاد مشعوف، هاشم شاه ویسی، هوتن شکیبا، فرحناز کریمی و نسرین حاتمی در ۱۹ قسمت ۴۵ دقیقه ای به زبان کردی دوبله شده است، از عید سعید فطر در حال پخش است.

“پرواز در حباب” به کارگردانی سیروس مقدم، داستان پسر یک مرد قاچاقچی را روایت می کند که در سن نوجوانی شاهد کشته شدن پدرش در درگیری با پلیس بوده است. این نوجوان به وسیله دیگر گروه های خلافکار ربوده می شود و کمی قبل از کشته شدن، به وسیله راننده ای آزاد می شود.

از جمله بازیگرانی که در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند علی نصیریان، عبدالرضا اکبری، کاظم افرندنیا، حامد کمیلی، شیوا خنیاگر، فلور نظری، بابک انصاری، افشین سنگ چاپ و مرجان محتشم را می توان نام برد.

سریال داستانی “پرواز در حباب” از یکشنبه ۲۹ مرداد ماه هر شب ساعت ۲۲:۴۵ به وقت تهران از سیمای کردی شبکه جهانی سحر درحال پخش است.

(www.isna.ir)

فرهنگ و هنر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ