پناهندگی فرزند ژنرال اسرائیلی به ایران + سند

۲۰ آبان ،

پایگاه خبری صهیونیستی دبکا ساعتی پیش خبری را از روی خروجی خود حذف کرد که حاوی اطلاعات مهمی در خصوص یکی از ژنرال‌های امنیتی این رژیم بوده است.

به گزارش تفسیری گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ؛ براساس  خبری که ساعاتی پیش در دبکا فایل منتشر و پس از دقایقی حذف شده است، این پایگاه خبری مدعی شده که شنبه هفته قبل یکی از فرزندان ژنرال‌های ارشد رژیم صهیونیستی از طریق مرز زمینی شمالی مناطق اشغالی، خود را به نیروهای حزب الله رسانده و خود را تسلیم آنان کرده است.

براساس این گزارش تفسیری، این فرزند ژنرال اسرائیلی که ظاهراً به دین اسلام نیز مشرف شده، طی هفته‌های اخیر مرتباً از سوی خانواده خود تهدید به قتل می‌شده است.

این پایگاه خبری صهیونیستی در ادامه افزود: هنوز مشخص نیست که فرزند این مقام امنیتی اسرائیلی به ایران منتقل شده یا خیر. چرا که احتمال دارد به خاطر تهدیداتی که برای وی مطرح است، وی با پناهندگی به ایران بعضی اطلاعات را که دامنه و عمق آن هنوز مشخص نیست در اختیار مقامات ایرانی قرار دهد.

 جدایی و فرار فرزندان ژنرال‌های اسرائیلی از خانواده‌هایشان بواسطه جنایات ضدانسانی مقامات این رژیم در قبال مردم فلسطین، موضوعی است که جهان پیش از این نیز شاهد آن بوده است.

میکو پلد فرزند “متی پلد” از ژنرال‌های ارشد رژیم صهیونیستی، با فرار از سرزمین‌های اشغالی در سال ۲۰۰۷، فعالیت‌هایی علیه رژیم صهیونیستی آغاز کرد که تاکنون نیز ادامه یافته است.

وی در کتابی با عنوان “فرزند ژنرال”، ضمن اشاره به جنایات غیرانسانی رژیم صهیونیستی، فلسطینیان را همچون یهودیان در داشتن وطن محق دانست و بر تشکیل دولت فلسطین تاکید کرد.

منبع: اوباما


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *