پورمحمدی بدهکار اصلی‌ بانک‌ها را معرفی‌ کرد

۲۶م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

پرونده معوقات بانکی را ببینید. بدهکار اصلی بانک‌ها چه کسانی می باشند؟ چقدر این آقازاده‌های ادعایی، در این پرونده‌ها نقش دارند؟ پرونده وابستگان به نظام را در این بدهکاران بزرگ بانکی پیدا کنند. این اسامی روشن است. بدهکار اصلی دولت است.

به گزارش ممتازنیوز، بخش‌هایی از گفت و گو پورمحمدی با «اقتصاد ایران» بدین شرح است:

* اگر روزی بنا باشد یا مجال قانونی برای بیان اسامی باشد، خواهیم گفت که در این سازمان چه پرونده‌هایی در مورد چه اشخاصی مورد رسیدگی قرار گرفته و هیچ پرونده‌ای را به خاطر فلان رانت سیاسی نبسته‌ایم.

* نه در دوره ما و نه دوره‌های قبل هیچ وقت پرونده تخلف کسی بایگانی نشده است. همه را به دادگاه فرستادیم. من یک سند روشن می‌گویم که ۷۲ هزار میلیارد تومان معوقه بانکی داریم. بروند وابستگان به نظام را در این بدهکاران بزرگ بانکی پیدا کنند. این اسامی که روشن است. ببینیم چند نفر از اینها آقازاده می باشند.

* پرونده معوقات بانکی را ببینید. بدهکار اصلی بانک‌ها چه کسانی می باشند؟ چقدر این آقازاده‌های ادعایی، در این پرونده‌ها نقش دارند؟ پرونده وابستگان به نظام را در این بدهکاران بزرگ بانکی پیدا کنند. این اسامی روشن است. بدهکار اصلی دولت است.

* الان وقت جدال نیست و بهتر است مدارا کنیم. اما به این معنی نیست که می‌خواهیم تخلف هایشان را تحمل کنیم یا نسبت به بی‌قانونی بی‌تفاوت باشیم.

* آنچه تصویرسازی از این فعالیت‌ها می‌شود یا ادعای مخالفت و بستن می‌شود، همه آنها را بزرگ‌نمایی و بزرگ‌گویی می‌دانم. نه وزارت اطلاعات آنقدر برو بیای اقتصادی داشت و نه آن بستن شرکت‌های اقتصادی اقدام مثبتی بود. ببینید یک اصلی در وزارت اطلاعات است به نام “پوشش”. این پوشش باید رعایت شود. یک کارمند اطلاعاتی در دنیا این سمت و آن سمت می‌رود و یا در بعضی از فعالیت‌های داخل کشور شرکت می کند او که نمی‌تواند با تابلو وزارت اطلاعات حضور پیدا کند! طبعا باید با پوشش‌های متفاوتی برود.

* در سال ۱۳۸۴ بداخلاقی دو جانبه بود. نمایندگان آقای هاشمی هم بسیار تحقیر آمیز با آقای احمدی نژاد حرف زدند.

باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *