پیامک بزنید تا ثروتمند شوید!

بینا- این روزها دریافت پیامک‌هایی با عنوان ثروتمند شوید و راه‌های کسب درآمد بیش‌تر یا تکنیک‌های مدیریتی متداول شده است اما برخی مشترکان همراه اول پس از ارسال پیامک برای دریافت راهکارهای پیشنهادی چنین پیامی، گلایه داشتند که محتوایی برای پاسخ برای آن‌ها ارسال شده است.
گاهی پیامک‌های تبلیغاتی از شماره‌ای ناشناس و برای سوءاستفاده‌ و دریافت پول و یا شارژ تلفنی از افراد ارسال می‌شوند که مشترکان باید همچون پیامک‌های تبلیغاتی اینچنینی که هر دو اپراتور کشور در مورد آن‌ها هشدار داده بودند، از پاسخ به چنین پیام‌هایی خودداری کرده و از ارسال آن توسط اپراتورهای کشور اطمینان حاصل کنند.
اما مدیر کل خدمات ارزش افزوده همراه اول درباره ارسال پیامک‌های انبوه با عنوان ثروتمند شوید از سوی این اپراتور برای مشترکانش گفته بود:‌ این سرویس طی دو هفته مشترکینی را عضو و پس از آن شروع به ارسال محتوا کرد.
سوهانیان درباره اینکه چرا برخی مشترکین پیامک اولیه را دریافت می‌کردند اما پس از آن محتوایی دریافت نمی‌کردند توضیح داد: تا به حد نصاب رسیدن اعضای این سرویس محتوایی ارسال نمی‌شد. چراکه در حال حاضر یک یا دو روز در میان، در صورت وجود محتوای مناسب به مشترکین پیام ارسال می‌شود.
وی در ادامه به برنامه‌های سال جاری شرکت اشاره کرد و گفت: بیشتر برنامه‌ها در جهت روند توسعه و در خدمات پیامک است.

*ایسنا

RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ