پیامک های نوروزی ایرانیان باز هم رکورد زد

۱۷فروردین۱۳،

خبرگزاری فارس:  امسال اوج تبادل پیامک‌ تبریک نوروز در آخرین ساعت سال و بین ساعات ۱۴ تا ۱۵ روز ۳۰ اسفند ۹۱ بود که در مدت یک ساعت ۱۸۶ میلیون پیامک بین ایرانی‌ها دست به دست شد و در ۱۵ روز تعطیلات نیز ۱۶میلیارد پیامک‌ مبادله شد.

نگاهی به آمارهای ۱۵  روزه ارسال پیامک‌ در شبکه‌های اپراتورهای تلفن همراه علاوه بر اینکه نشان از افزایش استقبال از این محبوب‌ترین سرویس موبایل دارد، رکوردهای تازهی را نیز رقم زده است.

*هجوم پیامک‌ها در آخرین ساعت از سال

اوج تبادل پیامک بین ساعت ۱۴ تا ۱۵ روز چهارشنبه ۳۰ اسفند ۹۱ بوده که در این یک ساعت در شبکه همراه اول ۱۰۹ میلیون و ۳۵۷ هزار پیامک و در شبکه ایرانسل ۷۷ میلیون و ۹۲۲ پیامک مبادله شد.

*آمار ۶ روزه پیامک‌ها در تعطیلات نوروزی ۹۲

در ۶ روز تعطیلات نوروزی (از سه شنبه ۲۹ اسفند ۹۱ تا یک شنبه ۴ فروردین ۹۲)، در شبکه همراه اول چهار میلیارد و ۹۳ میلیون پیامک و در شبکه ایرانسل ۳ میلیارد و ۸۶۵ میلیون پیامک مبادله شده است.

*آمار ۱۵  روزه پیامک‌‌های ایرانسل در نوروز ۹۲

براساس آمار اعلامی از سوی شرکت ایرانسل، در تعطیلات ۱۵ روز نوروز ۹۲ از روز ۲۹ اسفند ۹۱ تا پایان روز ۱۳ فروردین ۹۲ در مجموع ۹ میلیارد و ۲۷۹ میلیون و ۶۴۹ هزار و ۱۴۶ پیامک در شبکه این اپراتور مبادله‌ شده است.

این اپراتور ضریب موفقیت ارسال پیامک‌ها را ۹۸٫۵ درصد اعلام کرده است.

*آمار ۱۵  روزه پیامک‌‌های همراه اول در نوروز ۹۲

همراه اول در خصوص تعداد پیامک‌های مبادله شده در ۱۵  روزه تعطیلات ۹۲ این طور اعلام کرده که: در ۶ روز اول آغاز تعطیلات (۲۹ اسفند ۹۱ تا ۴ فروردین ۹۲) ۴ میلیارد و ۹۳ میلیون پیامک در شبکه‌اش مبادله شده و از روزهای پنجم تا سیزدهم رفتار مشترکانش عادی و مانند میانگین ایام عادی سال بوده است.

بر این اساس و با توجه به متوسط تبادل روزانه ۴۰۰ میلیون پیامک در این شبکه، از روزهای پنجم تا سیزدهم فروردین ۹۲ بیش از ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون پیامک در شبکه همراه اول مبادله شده است.

به این ترتیب در مجموع در ۱۵ روز نوروز ۹۲ (از روز ۲۹ اسفند ۹۱ تا پایان روز ۱۳ فروردین ۹۲)، حدود ۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون پیامک در شبکه همراه اول مبادله شده است.


مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *