پیشنهاد رسمی الشارجه به نکونام / جواد از استقلال می‌رود؟

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > لیگ برتر – ایسنا نوشت:

باشگاه الشارجه امارات با ارسال دعوتنامه رسمی از کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران دعوت کرد، یک سال آینده را در این تیم توپ بزند.
جواد نکونام که به سبب بی‌نتیجه‌ ماندن مذاکراتش با باشگاه استقلال و فراهم نشدن شرایطش با وجود مصاحبه‌های فراوان از سوی استقلالی‌ها وضعیت نامشخصی برای فصل آینده دارد، با پیشنهادی جدی از سوی باشگاه شارجه روبه‌رو شده است. البته این پیشنهاد دو ماه پیش و در تاریخ ۲۰ مه ۲۰۲۱ برای نکونام ارسال شده است اما با توجه به این که این بازیکن علاقمندی خود را برای تداوم حضور در استقلال بارها اعلام کرده و هواداران استقلال هم خواهان ادامه حضور در او در این تیم می باشند، به این دعوتنامه پاسخ نداده است. با این حال با توجه به این که باشگاه استقلال هنوز تکلیف کاپیتان تیم ملی را در فاصله یک سال تا آغاز جام جهانی مشخص نکرده است، نکونام با حضور در فدراسیون فوتبال مسئولان فدراسیون فوتبال را در جریان این پیشنهاد قرار داده است.
او چند روز پیش به کمیته‌ انضباطی فدراسیون فوتبال رفت تا دربارهٔ بندهای قراردادش با استقلال تحقیق کند اما در همان زمان در خبری اعلام شد که نکونام قصد شکایت از استقلال را دارد اما واقعیت این بود که او با حضور در فدراسیون قصد داشت، شرایط قراردادش با استقلالی‌ها را به لحاظ قانونی بررسی کند.
با این همه نکونام هم چنان منتظر پاسخ مسئولان باشگاه استقلال است ولی اگر جواب رسمی مانند روزهای قبل به دست کاپیتان تیم ملی نرسد، احتمال دارد، در ظرف ۴۸ ساعت آینده به پیشنهاد شارجه که افزون بر یک میلیون دلار عنوان می‌شود، پاسخ مثبت دهد.
در حالی این پیشنهاد رسمی به دست نکونام رسیده که در روزهای قبل بعضی بازیکنان از پیشنهادهای چینی و اماراتی خود خبر می‌دادند ولی در نهایت با تمدید قراردادشان بار دیگر در تیم سابق خود ماندگار می‌شدند.
۴۳ ۴۳


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ