پیش بینی رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو: رونق بازار خودرو طولانی نخواهد بود

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

پیش بینی رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو: رونق بازار خودرو طولانی نخواهد بود

پیش بینی رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو:
رونق بازار خودرو طولانی نخواهد بود

ممتازنیوز: رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودروی کشور پیش‌بینی کرد با پایان یافتن ماه مبارک رمضان، بازار خودرو از رکود خارج شده و رونق یابد. البته این رونق طولانی نخواهد بود.

به گزارش «رشین خودرو»، حسن زمانی افشار، با بیان این اظهار کرد: هم‌اکنون تمام فعالان بازار خودرو در انتظار پایان یافتن رکود در این بازار هستند.
وی ادامه داد: هر ساله در ماه مبارک رمضان در ساعات پس از افطار، بازار خودرو رونق گرفته و خرید و فروش بین فعالان بازار صورت می‌گرفت اما امسال تحت تاثیر رکود شدید این اتفاق نیز نیفتاد.
زمانی افشار با بیان این‌که با توجه به روی کار آمدن دولت جدید پیش‌بینی می‌کنیم بازار خودر از رکود خارج شود، خاطرنشان کرد: ‌احتمال تغییر قیمت‌ها در این بازار ناچیز خواهد بود. البته در یک ماهه گذشته افزایش قیمتی در محصولات نداشتیم و میزان کمی نیز قیمت‌ها کاهش یافت.
وی به ایسنا گفت: در صورت پایان رکود، رونق بازار خودرو تنها تا اواسط شهریور ادامه خواهد یافت زیرا با توجه به فرا رسیدن پاییز، خانواده‌ها درگیر امور مربوط به مدارس فرزندان خود و جابجایی شده و عملا از اواسط شهریور تا پاییز خرید و فروش چندانی در بازار صورت نمی‌گیرد.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *