کاهش تعداد نمایندگی های فروش خودرو در ایتالیا

۲۷فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

کاهش تعداد نمایندگی های فروش خودرو در ایتالیا

به سبب کساد شدن بازار خودرو در ایتالیا ، شمار نمایندگی های فروش خودرو در ایتالیا از سال دو هزار و هفت تاکنون سی و یک درصد کاهش یافته است که هفت درصد آن فقط مربوط به سال دو هزار و دوازده بود.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از واحد مرکزی خبر، بر اساس نتایج تحقیقی که مرکز پژوهش و تبلیغ کینته جیا انجام داده است سبب اصلی کاهش تعداد نمایندگی های فروش خودرو در ایتالیا، بی رونق بودن بازار خودرو است که تنها در سال دو هزار و دوازده ، نوزده ممیز هشت دهم درصد کاهش فروش داشت و از قرار معلوم روند کاهش آن امسال نیز ادامه خواهد یافت.
بر اساس اعلام این مرکز، تعداد نمایندگی های فروش خودرو در ایتالیا تا سال دو هزار و هفده ، به هزار و پانصد نمایندگی کاهش خواهد یافت. این در حالی است که تعداد نمایندگی های فروش خودرو در ایتالیا در سال دو هزار و دو ، سه هزار و چهارصد و پنجاه نمایندگی و در سال دو هزار و یازده رقم این شاخص تا اوایل امسال به دو هزار و یازده نمایندگی رسید.
این کاهش از آنجا نگران کننده است که حدود یک میلیون و دویست هزار نفر یعنی حدود چهل درصد اشخاصی که در سال دو هزار و دوازده در بخش خودرو کار می کردند در همین بخش یعنی نمایندگی های فروش خودرو مشغول به کارند.

سه شنبه ۲۷ فروردین   ۲۳:۴۲

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *