کاهش قیمت دلار در مرکز مبادلات ارزی

سیبنا: مرکز مبادلات ارزی طبق روال روزهای گذشته از ساعت هشت صبح امروز(پنجشنبه) کار خود را آغاز کرد و برای اولین بار از زمان تاسیس نرخ دلار نسبت به روزهای گذشته کاهش یافت و ۲۶۵۱ تومان اعلام شد.

مرکز مبادلات ارزی از ساعات آغازین صبح امروز پذیرای وارد کنندگان کالا با اولویت‌های ۳، ۴ و ۵ متقاضی دریافت ارز بود و متقاضیان ارز با اولویت‌های یاد شده باید با در دست داشتن فرم ثبت سفارش به مرکز مبادلات ارزی مراجعه کنند.

قیمت انواع ارز در اتاق مبادلات ارزی بر اساس نرخ‌گذاری امروز بانک مرکزی هر دلار ۲۶۵۱۸ ریال، یورو ۳۴۲۷۲ریال، درهم ۷۲۲۰ ریال، لیر ۱۴۶۹۵ ریال، روبل ۸۵۲ ریال، روپیه ۵۱۱ ریال و یوآن ۴۲۲۰ ریال اعلام شد.

بر این اساس نرخ تمام ارزها به جز روپیه هند که کمی افزایش داشته و وون کره که ثابت بوده است، با کاهش نرخ مواجه بوده‌اند. روز گذشته نرخ دلار ۲۶۷۲۰ ریال و نرخ یورو ۳۴۴۷۰ ریال در این مرکز قیمت خورده بود.

به گزارش ایسنا در این اتاق سفارش وارد کنندگان پس از اقدام به ثبت سفارش کالا در کارگروهی مورد بررسی قرار گرفته و وزارت صنعت، معدن و تجارت بر اساس اولویت‌های کالایی آنها را برای دریافت ارز به بانک‌های عامل معرفی می‌کند.


آخرین اخبار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *