کریسمس پارتی کارکنان من و تو + تصاویر

ممتاز نیوز:دست اندرکاران شبکه ضدفرهنگی من و تو در اقدامی شتاب زده به منظور جلب نظر مخاطبان اقدام به برپایی کریسمس پارتی نمودند، این اقدام شتاب زده از سوی مجریان و دست اندرکاران در حالی صورت می پذیرد که چندی پیش مجری این شبکه ،«پریسا سحرخیز» پرده از فساد اخلاقی مجریان آن شبکه برداشت.

 هرچند که اقدام مدیران شبکه من وتو برای برگزاری جشن کریسمس در حقیقت تلاشی برای انحراف افکار مخاطبان آن شبکه بود اما با نگاهی به تصاویر منتشر شده آنچه که بیش از همه به چشم می خورد رابطه های خارج از ظابطه میان مجریان آن شبکه می باشد. این تصاویر پیش از آنکه مرهمی برای رسوایی اخیر مدیران و مجریان شبکه انگلیسی من وتو باشد نمایی دیگر از فساد اخلاقی حاکم  بر مجریان شبکه من وتو است که متاسفانه همچنان ادامه دارد.

 رفتار «تیام» مجری شبکه من وتو گویای همه چیز است …

کریسمس پارتی کارکنان من و تو + تصاویر کریسمس پارتی کارکنان من و تو + تصاویر

منبع:باشگاه خبرنگاران

The post کریسمس پارتی کارکنان من و تو + تصاویر appeared first on .

 • به دلیل رفتار صمیمانه با مردان؛ مصاحبه یک خانم مجری با مردان ممنوع شد!
 • مد جدید و وحشتناک جراحی زیبایی در پارتی‌های ژاپن! ‬+ تصاویر
 • ممنوعیت مصاحبه با مردان برای مجری زن سیما + عکس
تا این لحظه ۵نظر ثبت شده
 1. عسل گفت:

  دوستان عزیزم خیلی سخته ادم خودش رو و در مرحله ای بزاره که بتو نه راحت ققضاوت بکنه به ما چه چی شده و چیکا کردن

 2. نیلی گفت:

  کار غیر اخلاقی هیچ توجیهی نداره و اینکه کسی که ادعاش زیاده و دم از برابری حقوق میزنه و همه رو زیر ذره بین نگاه انتقادیش میبره باید جوابگو باشه جواب محکم و قاطعانه. ما ایرانی هابه قول یکی از رای دهنده ها زود باوریم درست زودم قانع میشیم درست پس چراکسی نیست که قانممون کنه چرا سکوت در مقابل چنین افشاگری مهمی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. پرنسس گفت:

  عکس دختره تو بیمارستان زده.پریسا حرفاش پخش شده یک کلمه برا تکذیبش حرفی نزد شبکه میگین چیه.من خودم شبکشو می بینم کانالشم دوست دارم ولی دلیل نمیشه که بگم چون شبکه باحال ادماشم باحالن و کاراشونو تایید کنم. کارهای ضد اخلاقی ضد اخلاقیه دیگه

 4. زانیار گفت:

  راست گفتن که آخرالزمان دین مثل آتش دردست انسان هاست امیدوارم کسانی که این شبکه راباحال میدونند خودشون رامسلمان ندانندچون انسان به دین کسی است که ازآن پیروی می کند.کاری ندارم که اعضای این شبکه چیکار میکننداماکسانی که ازآن هادفاع میکنندباید بدانندکه درکارهای آنهاشریک اند.

 5. عشق و جزا گفت:

  خدای من

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ