کشاورز:رقابت اصلی بین من و بازیکن‌ژاپنی است

۰۳م آذر ،

محمد کشاورز دربارهٔ انتخابش به عنوان یکی از کاندیدهای بهترین بازیکن فوتسال آسیا بیان کرد: این برای دومین بار است که برای گرفتن عنوان بهترین بازیکن آسیا انتخاب می‌شوم و از این بابت خوشحالم. در کنار من رافائل هنمی بازیکن ژاپن و سوفاووت هم از تایلند می باشند که رقابت اصلی بین من و بازیکن ژاپنی است.

وی ادامه داد: بازیکن ژاپنی در جام ملت‌های آسیا بهترین بازیکن شد و من نیز در جام باشگاه‌های آسیا این عنوان را کسب کردم و با این اوصاف هنوز دقیقا مشخص نیست که کدام بازیکن انتخاب می‌شود. همچنین ژاپن مثل ایران از جام جهانی حذف شد اما من اطلاع دقیقی از عملکرد بازیکنان ژاپنی ندارم و نمی‌دانم که در جام جهانی درخشیده است یا نه؟

کاپیتان تیم ملی فوتسال همچنین با بیان اینکه اگر ایران به مراحل بالاتر جام جهانی می‌رسید شانس انتخابش بیشتر می‌شد،‌ تاکید کرد: مطمئنا هر بازیکنی که از ایران انتخاب می‌شد مقام بهترین بازیکن آسیا را کسب می‌کرد. به هر حال کارهای تیمی نیز در این انتخاب تاثیر دارد و ما اگر به جمع چهار تیم می‌رسیدیم بهترین بازیکن آسیا از ایران بود.

کشاورز در پایان تصریح کرد: تنها در فوتبال است که چند گزینه برای حضور در مراسم انتخاب بهترین‌های آسیا دعوت می‌شوند. به عنوان مثال سال قبل آقای عقیلی در کنار بازیکن ازبکستانی به مالزی آمده بود به همین دلیل در فوتسال تنها بازیکنی که قرار است جایزه بگیرد به مالزی دعوت می‌شود. بنابراین پیش از آغاز این مراسم اگر دعوت شوم قطعا عنوان بهترین بازیکنی به من خواهد رسید اما هنوز دعوت نامه به هیچ بازیکنی ارسال نشده است.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *