کشف محموله بزرگ تریاک در مرزهای آبی بندر عسلویه

فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: محموله بزرگ تریاک در مرزهای آبی بندر عسلویه کشف شد.

کشف محموله بزرگ تریاک در مرزهای آبی بندر عسلویه

به گزارش ممتاز نیوز، سرهنگ یداله شرفی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به منظور مقابله با قاچاق تلاش‌های گسترده‌ای صورت گرفته و شاهد کشفیات متعددی در سطح استان بوشهر هستیم.

وی با بیان اینکه تلاش مرزداران و دریابانان استان برای دستگیری قاچاقچیان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: سوداگران مرگ، قاچاقچیان و متجاوزان بدانند که مرزنشینان و مرزداران مقتدرانه با هرگونه تخلف و اقدامات غیرقانونی در مرز مقابله و برخورد خواهند کرد.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر اضافه کرد: مأموران پایگاه دریابانی کنگان و پاسگاه مرزی عسلویه با رصد اطلاعاتی و با اجرای هدفمند کمین منطقه مورد نظر را در کنترل خود قرار دادند و با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی فرماندهی پایگاه دریابانی کنگان و مرزبانی استان توانستند محموله مواد مخدر را از باند قاچاق و توزیع مواد مخدر کشف کنند.

وی افزود: سوداگران مرگ به محض روئیت مأموران، اقدام به تیراندازی کرده که مرزبانان نیز بلافاصله با اتخاذ موضع و تاکتیک عملیاتی مناسب مقابله به مثل نموده و به علت حجم زیاد آتش مأموران، قاچاقچیان تاب مقابله نداشته و عرصه را بر خود تنگ دیده با برجا گذاشتن محموله مواد مخدر با استفاده از تاریکی شب متواری شدند.

شرفی افزود: مرزداران غیور در این عملیات موفق شدند ۲۵ بسته ۱۰ کیلوگرمی مواد مخدر، مقدار ۲۵۰ کیلوگرم تریاک را کشف کنند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ