کلاهبرداری۱۳۴میلیونی ازیک فوتبالیست

یکی از دلال های فوتبال ایران که در تهران زندگی می کند، به کمک برخی از همکاران خود موفق شده از یک بازیکن فوتبال ۱۳۴ میلیون تومان کلاهبرداری کند.

به گزارش ندای انقلاب، یکی از دلال های فوتبال ایران که در تهران زندگی می‌کند، به کمک برخی از همکاران خود موفق شده از یک بازیکن فوتبال ۱۳۴ میلیون تومان کلاهبرداری کند.

یکی از دلال های فوتبال ایران که در تهران زندگی می کند، به کمک برخی از همکاران خود موفق شده از یک بازیکن فوتبال ۱۳۴ میلیون تومان کلاهبرداری کند.

حجت السلام علیپور دبیر ستاد منشور اخلاقی با تائید این می گوید: «این رقم، رکورد کلاهبرداری از یک بازیکن فوتبال را درکشور شکست. متاسفم که این خبر را می دهم. ولی یک بازیکن دسته اولی به نام ع.ا به ما مراجعه کرد و توضیح داد که ۱۳۴ میلیون تومان از او کلاهبرداری کرده اند.» اودرباره چگونگی این اتفاق، توضیح داد: «دلال معروف به همراه دو نفر از دوستانش،اقدام به جعل سربرگ یکی از باشگاههای لیگ برتری کرده است. حتی مهر هیات فوتبال استان این باشگاه نیز، جعل شده.

یعنی دلال ها برای آنکه بتوانند نقشه خود را عملی کنند، قرارداد داخلی را روی برگه آورده اند و مهر هیات فوتبال آن استان را نیز پایآن زده اند، به گونه ای که بازیکن مذکور باور کرد که قرار است از دسته اول به لیگ برتر برود. در حال حاضر پرونده این بازیکن در اختیار دادسرای صادقیه قرار گرفته و به زودی اخبار جدیدی درباره آن خواهیم داد.»

علیپور در پایان با هشدار به خانواده ها تاکید کرد: «از آنها باردیگر خواهش می کنیم تا اجازه ندهند چنین بلایی سرخانواده شان بیاید. خیلی جالب است که آقای ع.ا قبل از اینکه یک ریال دریافت کندخودش ۱۳۴ میلیون به این دلال ها داده. قرارداد او ۲۰۰ میلیون بسته شده بود و قراراین بوده که تنها ۶۶ میلیون تومان به خودش برسد. خانواده ها اجازه ندهند این اتفاقات برای فرزندانشان بیفتد.»

سایت خبری تحلیلی آتی نیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *